Nejlepší náhradní pneumatiky pro dodávky na komerční využití

Nejlepší náhradní pneumatiky pro dodávky na komerční využití

Pro svou firmu tvrdě pracujete, a proto potřebujete na svých vozidlech odolné pneumatiky, abyste mohli odvádět svou práci. Pokud vlastníte nebo provozujete firmu s vlastním vozovým parkem a potřebujete sadu pneumatik, které vydrží větší zatížení, pak víte, že snaha najít nejlepší pneumatiky, které odvedou svou práci, může být časově náročná.

Nejlepší značky pneumatik pro Vaše užitkové vozy

Při výběru nejlepších pneumatik pro Vaši pracovní dodávku budete nejspíše hledat pneumatiky, které si dobře poradí v terénu, jakou hmotnost pneumatiky zvládnou a jak jsou bezpečné. Tyto informace Vám pomohou najít správnou sadu pneumatik pro Vaši dodávku.

Níže uvádíme výběr nejlepších pneumatik pro dodávky z roku 2020. Každá z těchto pneumatik nabízí vynikající výkon a jízdní vlastnosti na dálnici i mimo ni.

Nejběžnější rozměry pneumatik pro dodávky

Nejlepší pneumatiky pro dodávky Chevy Express, GMC Savana a Ford Econoline se dodávají v některých z těchto nejběžnějších rozměrů pneumatik:

-    235/75 R15
-    225/75 R16
-    245/75 R16

Michelin Defender LTX M/S

Defender LTX M/S je dálniční celoroční pneumatika Michelin vyvinutá pro kombinaci dlouhé životnosti běhounu a celoročních schopností pro dodávky, pickupy a sportovně užitkové vozy, jakož i pro užitkové dodávky, kyvadlové vozy a vozidla s podvozkem a kabinou v rozměrech pro těžké a lehké nákladní vozy.

Je navržena tak, aby kombinovala hladkou a tichou jízdu s celoroční trakcí za sucha, mokra a zimních podmínek, a to i na lehkém sněhu. V porovnání s oblíbeným modelem Michelin LTX M/S2, který nahrazuje, mají nové pneumatiky Defender LTX M/S stejný vysoce funkční dezén a nabízejí zlepšení v oblasti životnosti /odolnosti proti opotřebení, aby lépe vyhovovaly požadavkům moderních nákladních vozidel s vysokým točivým momentem. Pneumatika Defender LTX M/S je navržena tak, aby byla pevnější, delší.

LT245/75R16E
BFGoodrich Commercial T/A All-Season 2

Pneumatika BFGoodrich Commercial T/A All Season 2 vychází ze základů původní pneumatiky Commercial T/A All Season a přidává nové technologie, které mají zvýšit její odolnost, životnost běhounu a celkový výkon. Tento model BFG, vytvořený pro použití na lehkých nákladních automobilech, užitkových dodávkách a vozidlech, která přepravují a tahají těžké náklady, je konstruován pro každodenní robustní použití v těžkých podmínkách.

Komerční celoroční směs běhounu a agresivní dezén pomáhají zajistit solidní trakci a brzdění na suchém povrchu vozovky. Společnost BFGoodrich používá dvojité ocelové pásy s dvouvrstvou polyesterovou kostrou, které poskytují takovou odolnost, jakou hledáte u pneumatiky pro těžké nasazení, ať už na dálnici, nebo na drsných štěrkových cestách.

Průběžná konstrukce středového žebra pneumatiky jí dodává svižnější ovladatelnost, než byste možná očekávali. Čtyři obvodové drážky odvádějí vodu z pneumatiky na mokrém povrchu a zároveň pomáhají snižovat riziko hydroplaningu. Pneumatika se dobře ovládá při vysokém zatížení na suché i mokré vozovce a zároveň poskytuje hladší a tišší jízdu než mnohé konkurenční pneumatiky.

Continental Vanco 4 Season

Pneumatiky pro lehké nákladní automobily musí být odolné a umožňovat stálou jízdu na dlouhých cestách a za různých povětrnostních podmínek. Pneumatiky Continental VancoFourSeason jsou vyrobeny speciálně pro dodávky a další vozidla s dlouhým rozvorem, která přepravují těžké náklady, pneumatika Continental VancoFourSeason pracuje stejně tvrdě jako Vy a Vaše vozidlo.

Je vyrobena s celoroční směsí běhounu pro skvělou trakci na suchých i mokrých silnicích a v lehkém sněhu, se vzorkem běhounu, který podporuje spolehlivou ovladatelnost a stabilitu. Díky speciální technologii Continental, která snižuje hluk na silnici a zároveň zachovává pohodlí, poskytují plynulý zážitek z jízdy na většině povrchů silnic. Pneumatiky VancoFourSeason také poskytují hladkou jízdu, díky níž jsou i dlouhé cesty mnohem příjemnější a pohodlnější. Navíc jsou určeny pro celoroční jízdu.

Firestone Destination LE 2

Pneumatika Firestone Destination LE2 je konstruována tak, aby s Vámi držela krok. Tato pneumatika poskytuje celoroční výkon, dokonce i v zimních podmínkách a nabízí tichou a pohodlnou jízdu pro vaše CUV, lehké nákladní vozidlo nebo SUV.

Průběžné uzavřené ramenní bloky pomáhají s výkonem na suchu a životností, zatímco široké obvodové drážky pomáhají odvádět vodu od běhounu a zlepšují tak výkon na mokru.
Tato pneumatika je vyrobena z běhounové směsi s dlouhou životností a nabízí omezenou záruku. Pneumatika Destination LE2 je vyrobena tak, aby vydržela solidní výkon na mokru i suchu a je připravena pracovat stejně tvrdě jako Vy.

Cooper Discover AT3 4S

Pneumatika Discoverer A/T3 využívá vyváženou kombinaci technologií, směsí a konstrukce, aby vytvořila pneumatiku, která bude dobře fungovat téměř ve všech typech terénu. Směs běhounu zlepšuje trakci za mokra a valivý odpor, zatímco agresivní design běhounu výrazně zlepšuje trakci v terénu, aniž by to bylo na úkor výkonu na dálnici.

Dezén A/T3 využívá kombinaci vlastností speciálně uzpůsobených k zajištění solidního výkonu v terénu, vynikající celoroční trakce, vynikající stability, jisté ovladatelnosti a spolehlivého opotřebení běhounu. Speciálně navržený dezén žeber zajišťuje větší průchodnost terénem a lamely s menším rozměrem zlepšují stabilitu a ovladatelnost a zároveň snižují zadržování kamenů.


Pneumatika je vyrobena z inovativní běhounové směsi na bázi oxidu křemičitého v pětižebrovém dezénu, který zajišťuje vynikající přilnavost v terénu. Můžete s ní vyrazit na sníh a zažít vynikající brzdění a trakci, ale tato pneumatika je vítězem v každém ročním období.

Goodyear Wrangler Adventure s kevlarem

Wrangler All-Terrain Adventure s kevlarem je víceúčelová, spolehlivá pneumatika a je první terénní pneumatikou vyrobenou s brutální pevností kevlaru nové generace.

Tato výjimečně odolná pneumatika využívá kevlarovou vrstvu a technologii Durawall pro větší pevnost, která odolává proříznutí bočnice a proražení. A jako doplněk k této odolnosti umožňuje konstrukce běhounu pneumatiky jistou jízdu po chodníku nebo po zemi za všech podmínek. Využívá trakční hřebeny, otevřené ramenní bloky a záběrové hrany, které udržují přilnavost a odvádějí vodu, bláto nebo sníh z běhounu.

Otevřené ramenní bloky a trakční hřebeny u základny vnějších obvodových drážek pomáhají odklízet bláto a sníh. Většina pneumatik Pro-Grade splňuje průmyslové požadavky pro provoz v náročných sněhových podmínkách a je označena symbolem třívrcholové horské sněhové vločky (3PMSF).

General Grabber HTS60

Nová pneumatika General Grabber HTS60, vytvořená jako náhrada původní pneumatiky HTS, klade důraz na výkon, pohodlí a lepší opotřebení běhounu. Ve skutečnosti tento nový model údajně zlepšuje opotřebení o 25 % oproti svému předchůdci, což je oblast, kterou může ocenit většina řidičů.

Pneumatika HTS60 je určena pro všechny typy pick-upů, dodávek, crossoverů a SUV a využívá novou běhounovou směs odolnou proti prořezávání a odštěpování. Tato nová směs, která je součástí firemní technologie DuraGen, přispívá k odolnosti a celkově lepší životnosti běhounu.

Díky obvodovým drážkám a přidaným lamelám kolem běhounu můžete očekávat jistou ovladatelnost na mokré vozovce. Běhoun je optimalizován tak, aby odváděl více vody a snižoval riziko hydroplaningu. Kromě toho si drží svou pozici na lehkém až středně těžkém sněhu. General nabízí širokou škálu rozměrů 16-22 palců s rychlostními třídami S, T a H. Součástí pneumatiky HTS60 je také záruka na běhoun 50 nebo 65 tisíc kilometrů.