Pneumatiky General Tires

Pneumatiky General Tires

Jsou General Tires dobré pneumatiky?

General Tires je značka známá svými odolnými pneumatikami s různorodou stabilitou v terénu a jednotnou kvalitou. Tato značka ví, jak vytvořit co nejsolidnější spolehlivost, ať už se jedná o celoroční, terénní nebo zimní pneumatiky.

Přestože vyniká různými vlastnostmi, má tato značka pneumatik nějaké slabiny? V recenzi pneumatik General Tires Vám pomůžeme odhalit klady a zápory této značky a navrhneme Vám její oblíbené pneumatiky.

Nakupte pneumatiky značky General Tire v našem eshopu

Přehled pneumatik General Tires

General Tires je značka pneumatik od stejnojmenného výrobce se sídlem v německém Hannoveru. Většina pneumatik General patří do segmentu střední třídy. Tyto výrobky vynikají stabilní kvalitou a dostupnými cenami. Přestože jsou horší než pneumatiky vyšší třídy, General Tires dávají při používání skvělý pocit. Výkon pneumatik General daleko převyšuje náklady, které musíte vynaložit.

Přesto má pro mě výrobek této značky stále některé nevýhody. Tou nejvýraznější je nedostatek rozměrů. Neměl by to být velký problém, pokud jezdíte modelem se základním rozměrem kol. Naopak majitelé vozidel, jejichž kola jsou neoblíbená, budou muset náročněji hledat správný rozměr pneumatik.

Proč si vybrat pneumatiky General? Každý model pneumatik General Tires má své vlastnosti. Přesto však existují společné výhody, kterými všechny výrobky disponují.

Kvalitní konstrukce

V průběhu své historie společnost General Tires opakovaně revidovala a vylepšovala své konstrukce pneumatik. Díky tomu se každoročně zvyšuje bezpečnost, výkon a pocit z jízdy. Ale bez ohledu na to, jak se mění, pevné vlastnosti jsou pro společnost stále charakteristické. Nejvíce zajímavá je rovnováha mezi obecným designem a jedinečností každé z nich. Oba tyto faktory se v mnoha ohledech harmonicky spojují, aby maximalizovaly výkonnost produktu.

Moderní technologie

Společnost General Tires je jedním z průkopníků v používání moderních technologií. Jsou zde nové funkce, které u špičkových výrobků dosud nejsou k vidění. Z funkcí, které jsou u pneumatik General k dispozici, je nejvíce zajímavá funkce StabiliTread. Tato široká kontaktní plocha výrazně zlepšuje běhoun a přilnavost k vozovce. Vaše jízda vysokou rychlostí tak již nebyla nijak omezena.

Působivá odolnost

Většina výrobků General je vysoce odolná. Tyto modely nabízejí působivou odolnost proti nárazu díky robustní konstrukci a kvalitním směsím odolným proti opotřebení. Ke zvýšení odolnosti výrazně přispívají také tuhé bočnice. Při správném používání Vám pneumatika nepochybně vydrží dlouho. Stabilita kvality se od té doby udržuje na rozumné úrovni.

Kdo vyrábí pneumatiky General?

Dříve byla značka General Tires nezávislou značkou a výrobu pneumatik řídila samostatně. V roce 1980 koupila společnost Continental tohoto výrobce a převzala kontrolu nad výrobou pneumatik. Po mnoha vzestupech a pádech je General Tires stále součástí Continental AG, divize společnosti Continental. Tuto korporaci můžeme považovat za jednotku odpovědnou za navrhování a výrobu produktů General.

Kde se pneumatiky General vyrábějí?

Sídlo společnosti General Tires je v Německu, ale výrobní linka této značky se zde nenachází. Místo toho většina modelů General pochází z několika továren v Mexiku a Portugalsku.

General Tires Grabber HTS60

Podle mého názoru Grabber HTS60 nevyniká v žádném terénu. Přesto se pneumatika pohybuje poměrně stabilně na suchu, mokru i sněhu. Její konstrukce Vám pomůže postupovat s klidem bez ohledu na to, jak se mění počasí venku. Její komfort je mnohem vyšší než u ostatních modelů General. Málokterá varianta dokáže poskytnout tak hladký pocit po mnoha hodinách provozu. Průměrné náklady na jeden exemplář nejsou tak velké. Za některé velikosti však musíte zaplatit více než dvojnásobek obvyklé sazby.

General Grabber X3

Model General Grabber X3 má působivý výkon v bahně i silné terénní schopnosti. Tyto typy povrchů se často objevují společně. Pokud Vaše pneumatiky nefungují dobře, musíte najít náhradu nebo připojit příslušenství. S pneumatikou Grabber X3 však všechny tyto složité starosti odpadají. Tento model navíc přináší odolnost charakteristickou pro čistě bahenní verzi. Mám však pocit, že to, co Grabber X3 umí, je mnohem lepší než většina ostatních.

Nakupte pneumatiky General Tire Grabber X3 v našem e-shopu

Nejčastější dotazy

Jsou pneumatiky General vyrobeny v USA?

Některé modely pneumatik General pocházejí ze Spojených států. Průmyslové komplexy v Texasu, Georgii, Michiganu a Illinois zajišťují provoz montážních linek na výrobu pneumatik.

Vyrábí společnost Continental pneumatiky General?

Při bližším pohledu zjistíte, že pneumatiky General a Continental mají mnoho podobností. Není to náhoda, protože obě značky mají stejného výrobce, společnost Continental.

Jsou pneumatiky General hlučné?

Výrobky General Tires nevydávají při jízdě příliš mnoho hluku. Přesto jsou modely terénních pneumatik chabé, když vydávají mnoho nepříjemných provozních zvuků.

Jak dlouho vydrží pneumatiky general?

Podle mnoha studií se průměrná doba provozu výrobků General pohybuje mezi 60 000 a 75 000 kilometry. Toto číslo odpovídá 5 až 6 letům nepřetržitého provozu. Výše uvedené předpoklady jsou přesné pouze do určité míry. Přesná čísla uvádět nemohu. Životnost pneumatik může být delší nebo kratší v závislosti na způsobu používání a údržby výrobku.

Závěr

Prostřednictvím výše uvedené recenze pneumatik General jsme objasnili některé vynikající výhody této dlouholeté značky pneumatik. Přestože existují určitá omezení, díky mnoha kvalitním integracím, které jsou k dispozici, stojí pneumatiky General ještě letos za vyzkoušení. Konečná volba je samozřejmě stále na Vás.

Vyberte z naší nabídky pneu Grabber X3