Letní pneumatika Kumho 205/55 R16 HS51

Letní pneumatika Kumho 205/55 R16 HS51

AUTO BILD udělil ECSTA HS51 ocenění "vzorný" za přesnost, bezpečnou jízdu za mokra, vyváženou manipulaci, krátkou brzdnou dráhu, nízkou míru opotřebení a přijatelnou cenu.

Vítězství pro Kumho v těžké zkoušce 53 konkurentů Summertyres

Kumho překonal 52 konkurenčních výrobců pneumatik, aby v posledním letním testu pneumatik časopisu Auto Bild s vysoce výkonným vzorem ECSTA HS51 získal jasné vítězství. Každoroční zkouška patří k nejkomplexnějším svého druhu, jejíž výsledky jsou evropským obchodem s pneumatikami i jeho spotřebiteli považovány za vysoce významné.

Počáteční brzdná zkouška vyloučila nejméně 33 z 53 vstupů. Na mokrém i suchém povrchu se pneumatiky Kumho celkově probojovaly na prozatimní třetí místo. Avšak zatímco následující zkouška způsobila, že oba lídři propadli pořadím, obutí Kumho díky vysoce konkurenčnímu a konzistentnímu skóre téměř ve všech disciplínách nakonec zůstalo na špici jako nesporný vítěz testu. Auto Bild testeři udělili ECSTA HS51 vytoužené ocenění "Exemplary" a pochválili ho za přesnou odezvu řízení, bezpečnou přilnavost za mokra, vyváženou ovladatelnost, krátkou brzdnou dráhu, nízkou rychlost opotřebení a dostupnou cenu.

Na rozdíl od některých zkoušek pneumatik, kde jsou výrobky dodávány přímo výrobci, jsou výrobky pro testy  časopisu Auto Bild skrytě zakoupeny od běžných maloobchodních ouletů. Zvolená velikost byla 205/55R16

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec