Pneumatiky Driveguard od Bridgestone

Pneumatiky Driveguard od Bridgestone

Jsou pneumatiky Driveguard opravdu tak skvělé?

V roce 1931 se Bridgestone poprvé objevil na trhu jako společnost vyrábějící pneumatiky s více než 180 závody rozmístěnými v mnoha zemích. S téměř 90 lety zkušeností na trhu tento japonský gigant neustále inovuje a akumuluje, aby uživatelům přinášel pneumatiky té nejlepší kvality. Bridgestone Driveguard je vynikajícím produktem kvalitní japonské značky pneumatik. Vyznačuje se odolností, stabilitou a pohodlím, a proto je zcela pochopitelné, proč má tento výrobek silnou pozici na trhu s autodíly a těší se velké oblibě uživatelů.

Výrobní tým většinu pneumatik před dodáním spotřebitelům důkladně testuje prostřednictvím mnoha faktorů, jako je přilnavost, schopnost zatáčet, hlučnost a další. Přesto, je výrobek tak dobrý a kvalitní, jak se říká? Chcete-li odpověď na tuto otázku, pokračujte ve čtení článku, abyste získali recenze na Bridgestone Driveguard.

Vyberte si z naší nabídky pneumatik Driveguard

Vynikající vlastnosti

Bridgestone DriveGuard je vysoce výkonná pneumatika vyráběná pro osobní automobily a vozy SUV. Společnost Bridgestone u tohoto modelu nabízí také záruku opotřebení až 50 000 km v rozměrech rychlostního indexu W a v rozměrech rychlostního indexu H a V. Většina jejich pneumatik je dojezdová; uživateli poskytují zesílené bočnice, které dokážou udržet hmotnost vozidla a cestujících po ztrátě tlaku vzduchu.

Pneumatika bohužel ztrácí tlak vzduchu. Mám také naprostý klid, protože má přídavné podpůrné bočnice, takže může bez problémů fungovat i při rychlosti 50 km/h. Díky tomu se cítím zcela bezpečně, protože mohu přijet a pneumatiku vyměnit bez obav, že uvíznu uprostřed silnice. Funkci flat run dále doplňuje zvýšená tepelná odolnost a odolnost proti propíchnutí. Kromě toho, protože má běhounovou směs, dokáže tato pneumatika minimalizovat možnost náhodného poškození během jízdy.

Také pokud jde o charakteristické vlastnosti tohoto modelu, bylo by nedbalé, kdybych nezmínil jeho vynikající trakci za každého počasí, například za sucha, mokra nebo v zimě. A ještě, Bridgestone má obvodové drážky běhounu, které odvádějí vodu zpod stopy pneumatiky, takže výrazně zvyšuje odolnost proti vodě při cestování v nebezpečném terénu.

A nejen to, DriveGuard má také směs, která podporuje rovnoměrné opotřebení při zrychlování nebo zatáčení podle toho, aby plocha běhounu pneumatiky byla k dispozici delší dobu.

Indikátory údržby

Opotřebení TWI: DriveGuard je podle indikátoru opotřebení TWI, úzkých konkávních pryžových lišt s hroty. Můžete tak bezpečně sledovat zbývající hloubku po použití. Zejména při opotřebení pneumatik se TWI jasně zobrazí a signalizují, že je třeba pneumatiky brzy vyměnit.

Je třeba věnovat pozornost hloubce dezénu pneumatik, zejména jestli není menší než zákonem povolená hranice. V tomto okamžiku pneumatiky okamžitě vyměňte, pokud nechcete, aby to ovlivnilo trakci vozidla a způsobilo nežádoucí rizika.

Pryžové podložky NanoPro-Tech: Pokud jde o udržovatelnost, byl bych nedbalý, kdybych nezmínil nízký zdvihový tlak díky patentovanému gumovému těsnění pneumatiky. Díky tomu pomáhá zvyšovat pevnost pneumatiky, takže je vhodné, aby unesla celou hmotnost vozidla.

Záruční lhůta: Díky záruční době až 60 000 km můžete tento model plně využívat po dlouhou dobu. Jakmile se setkáte s jakýmkoli poškozením, můžete jej kompletně přivézt do střediska a záruku a tyto chyby opravit.

Zkušební jízda

Vzhledem k mnoha faktorům, jako je trakce, schopnost zatáčet, hlučnost nebo další, však můžete před výběrem pneumatiky Bridgestone Driveguard ještě váhat. Abyste byli před rozhodnutím klidnější, uvádím své upřímné zkušenosti po testování tohoto modelu v různých povětrnostních podmínkách. Kromě toho také více hodnotím výkon a komfort při používání této pneumatiky. Čtěte dále, abyste tomu lépe porozuměli:

Sníh

Charakteristikou pneumatiky DriveGuard pro čtyři roční období je vysoká přilnavost na sněhovém povrchu. Může se stát, že Vám tato pneumatika pomůže bez obav v náročných zimních podmínkách s dokonalou ochranou jízdy. Váš vůz bude jezdit mimořádně hladce a bude dostatečně stabilní na lehkém sněhu, ale neměli byste být subjektivní, ale musíte být opatrnější než kdy jindy, protože pneumatiky mohou ztratit trakci a vliv kvůli dlouhé brzdné dráze. Její výkon se nedá srovnávat s těmi specializovanými. Všestrannost a vyváženost jsou však přednostmi této verze.


Přilnavost za mokra

Přilnavost za mokra je důležitá pro většinu velkých pneumatik. Díky vylepšenému designu drážek poskytuje Bridgestone uživatelům větší odolnost proti vodě a další odvod vody. Díky harmonické kombinaci směsi běhounu se zvýšeným obsahem siliky mě tento model zanechal velmi spokojeným díky dobré konstrukci pro odpor za mokra a vysoké účinnosti. Je to skvělé, protože se nemusíte bát, že ztratíte trakci pokaždé, když silně prší nebo projdete velkou louží.

Kromě toho mi DriveGuard dává pocit bezpečí při jízdě na mokrých vozovkách, protože stále zajišťuje trakci při zatáčení. Pneumatiky Bridgestone navíc poskytují dobrý převod s přirozenou odezvou a snadnou ovladatelností. Celkově vzato nabízí vynikající trakci za mokra.

Výkon na suchu

Patříte mezi uživatele, kteří mají velké obavy z výkonu na suchu? Bridgestone to umí. Díky vylepšené směsi pneumatik nabízí tento model dokonalou přilnavost ve srovnání s jinými materiály na trhu. Tento výrobek, který se vyznačuje konstrukcí chlazení boků, nabízí silný výkon, čímž výrazně snižuje skutečnou hmotnost vozu. Výsledkem je také mnohem rychlejší a včasnější předjíždění neočekávaných činitelů z okolních podmínek.

Díky stabilnímu výkonu za sucha již nepředstavuje velkou obavu za deštivých dnů nebo v mokrých či vlhkých podmínkách. Může za to, že jeho konfigurace pohonu přinesla mimořádně výkonný motor, takže jej můžete bezpečně používat, i když je brzdná dráha poměrně krátká. Moc se mi však nelíbí, že při příliš prudké akceleraci při průjezdu zatáčkou ve vysoké rychlosti může kolo prokluzovat.


Komfort a ticho

Protože se pneumatiky Bridgestone vyznačují plochým dezénem, poskytují při použití lehkých gumových bočnic komfortní pocit. Z hlediska komfortu se zdá, že tato pneumatika svou kvalitou předčí všechny cestovní pneumatiky bez ohledu na to, jak malé nebo velké je vozidlo. Kromě hladkého chodu se zdálo, že DriveGuard vydává hlasité a nepříliš jemné rány, kdykoli jsem se pohyboval po nerovných nebo hrbolatých cestách. Tento problém se však nezdá být velkým problémem, protože je ideální pro snížení vibrací z malých defektů, se kterými se často setkáváte na dálnici.

Do terénu

Tento model pneumatik je stabilní na většině silnic a v terénu. Přesto se výskytu hluku nevyhnete, pokud cestujete po příliš drsné silnici plné defektů. Příliš neváhejte, protože Bridgestone nabízí nejvyšší stabilitu ve srovnání s některými výrobky s podobnou cenou a materiály na trhu. Přilnavost a výkonnost jsou stále zachovány i při nerovném a hrbolatém terénu, proto jsem byl při zmínce o této pneumatice velmi potěšen.

Bridgestone Driveguard: Výhody a nevýhody

Výše je uvedeno několik informací o vlastnostech pneumatiky Bridgestone Driveguard. Chcete-li však získat co nejkonkrétnější a nejstručnější shrnutí tohoto modelu, pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Klady

  • Asistovaná jízda o 50 km/h bočnicí po defektu a propíchnutí pneumatiky
  • Schopnost přilnavosti k vozovce na lehkém sněhu
  • Vynikající a včasné brzdění na suché vozovce na suchém povrchu
  • Lehká a plochá konstrukce, pohodlné ovládání pro plynulou jízdu
  • Rychlé ovládání řízení
  • Vysoce komfortní
  • Dlouhá záruka
  • Pokročilá technologie chlazení pomáhá rozložit tlak a bezpečně se pohybovat.

Měl bych si ji koupit?

Pneumatika Bridgestone Driveguard má mnoho výhod, kvůli kterým si ji můžete bezpečně vybrat. Především je ideální pro práci na suchém i mokrém povrchu a v podmínkách čtyř ročních období. Díky stabilní přilnavosti má tento model vlastnost plynulého průjezdu zatáčkami při vysokých rychlostech. Tato pneumatika také nabízí možnost ujetí dalších 50 kilometrů s průrazem při rychlosti až 50 km/h. A nejen to, jsem velmi spokojen s vynikajícím a včasným brzděním na suché vozovce na suchém povrchu.

Většina těchto pneumatik nabízí bezpečnostní výkon, který je standardem pro všechny pneumatiky, bez vnitřního tlaku pneumatiky s ní nezajistí stejný bezpečnostní výkon. Nejen to, ale tento typ pneumatiky přináší řidiči také pohodlí a díky tomu je pneumatika pružnější a výrazně zlepšuje jízdní vlastnosti.

Závěr

Faktory trakce, výkon na mokru, schopnost zatáčet nebo snížení hlučnosti a další jsou vždy velkými výhodami pneumatiky Bridgestone Driveguard. Představil jsem Vám všechny vlastnosti a své zkušenosti po používání této pneumatiky. Doufám, že máte o pneumatice Driveguard přehled a znalosti.

Vyberte z naší nabídky pneu Driveguard