Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Sava intensa hp

Sava intensa hp je vysoce výkonná letní pneumatika určená pro osobní vozy. Sava je přední evropská značka pneumatik, která se během své 90leté historie proslavila výrobou kvalitních pneumatik. Pýchou společnosti Sava, která využívá technologie Goodyear, je důraz na udržení vysokého standardu kvality za přijatelnou cenu.

Vysoce výkonná letní pneumatika, která vyniká na mokré vozovce s dlouhou životností. Vysoký výkon - bez vysoké ceny. Pro řidiče, kteří od svých pneumatik požadují více, je Intensa HP zárukou. Tato pneumatika je skvělá na mokrém povrchu a je navržena tak, aby vydržela déle a zároveň snížila Vaše náklady na palivo.

Skvělý brzdný výkon za mokra. Speciální pryž s obsahem oxidu křemičitého poskytuje vysokou úroveň přilnavosti pro pevné brzdění na vozovce smáčené deštěm i na suché vozovce. Kousací hrany v běhounu dodávají pneumatikám extra přilnavost. Spolehlivá ovladatelnost na mokru i suchu. Ovladatelnost zůstává citlivá na slunci i v dešti díky optimalizované konstrukci běhounu, která udržuje více gumy v kontaktu s vozovkou.

Dobrá spotřeba paliva. Ušetříte peníze za benzín a snižíte emise CO2. Pneumatika Intensa HP je lehká a potřebuje méně energie k odvalování, což pomáhá Vašemu vozu jezdit efektivněji.

Vysoký kilometrový výkon. Díky delší životnosti běhounu pneumatiky Intensa HP budete mít prospěch z menšího počtu cest k prodejci. Pneumatika intensa hp vydrží jezdit déle díky rovnoměrnému rozložení tlaku a odolné běhounové směsi.

Výhody

  • Ti, kteří tuto pneumatiku testovali, měli pocit, že pneumatika nabízí úctyhodné množství přilnavosti na suchém povrchu.
  • Většina řidičů se shodla na tom, že pneumatika představuje dobrý poměr ceny a výkonu.
  • Skvělý brzdný výkon na mokru.
  • Spolehlivá ovladatelnost na mokru i suchu.
  • Snadná spotřeba paliva.
  • Vysoký kilometrový výkon.

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Jsem velmi spokojen s tímto produktem. Dává dobrý výkon ve všech podmínkách. Pravděpodobně jsou vhodnější pro menší vozy. Protože pokud si přečtete některé z negativních recenzí na internetu, všechny vypadají, že jsou namontovány na větších vozech, které mají problémy s přilnavostí a podobně. Je to evropská společnost, takže bych řekl, že jsou navrženy na lehčí vozy, myslím. Celkově jsem velmi spokojen s mými pneumatikami!

Dušan L.

Své ojeté auto, Sonatu z roku 2003, jsem koupil s těmito pneumatikami, co měly najeto cca 15 000 km, na kterých zbývalo asi 50 % běhounu. Tehdy jsem si myslel, že pravděpodobně ujedou ještě 5000 km, ale právě teď a po 15000 km se stále moc neliší. Zjistil jsem, že jsou dobré jak na suchu, tak na mokru, dokonce i na velmi mokrém povrchu a ani teď s hloubkou dezénu o něco menší než 3 mm jsem nikdy nezažil aquaplaning. Nejezdím vysokou rychlostí, ale rád jezdím svižně v zatáčkách a vzhledem k tomu, že Sonata není pro nikoho sportovní auto, zjistil jsem, že Savy jsou překvapivě schopné.

Vojtěch P.

Přilnavé!! Velmi přilnavé. Skvěle vypadající pneumatika a žádný hluk na silnici, jak jsem zjistil. Miluje bláto, drží jako bobek na dece. Měkká pohodlná jízda. Nenechte se odradit špatnými recenzemi špatných řidičů, kterých jsou na internetu mraky. Za sebe pneumatiky rozhodně doporučuji.

Rostislav V.

Letní pneumatika Sava intensa hp

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Sava na videu

Sava
Pneumatiky Sava se vyvíjejí v Evropě s využitím technologie Goodyear. Pneumatiky, na které se můžete spolehnout, za rozumnou cenu.
Sava quality