Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Kumho Crugen HP71

Kumho Crugen HP71 je letní pneumatika s velmi vysokým výkonem určená pro vozy SUV a 4x4. Poskytuje špičkový luxusní pocit a tichou jízdu. Je to však právě úroveň bezpečnosti, výkonu a dlouhé životnosti, díky níž je pneumatika Crugen HP71 ideální pro dnešní vozy CUV a SUV. Díky nejmodernějším technologiím společnosti Kumho se budete na silnici cítit jistě bez ohledu na roční období nebo počasí. Pneumatika Crugen HP71 poskytuje špičkový luxusní pocit při tiché jízdě.

Pneumatika Kumho Crugen pochází od společnosti Kumho Tire Company, jednoho z největších výrobců pneumatik v Jižní Koreji. Pro ty, kteří se vášnivě zajímají o automobily, by tato značka mohla být jednou z nejznámějších na trhu.
Získala pozoruhodné úspěchy, například je oficiálním dodavatelem NBA a platinovým partnerem fotbalového klubu Manchester United. Pneumatikami již vybavila mnoho světových automobilových značek, včetně BMW, MINI, Mercedes-Benz, Dodge, Ford atd.

Vlastnosti pneumatik Kumho Crugen HP71

Pneumatika Kumho Crugen má tu výhodu, že se jedná o celoroční pneumatiku, nejrozšířenější typ na trhu a umožňuje tak řidičům tichou a pohodlnou jízdu po celou dobu. Je tak dobrá, nebo je to jen další marketingový humbuk? Pojďte na to přijít sami na našich recenzích pneumatik Kumho Crugen HP71!

Na první pohled Vás vždy zaujme vzhled. Crugen HP71 přichází s praktickým designem s velkým rozměrem ráfků, který pozvedne celkový vzhled Vašeho vozidla na vyšší úroveň. Vkusný design však není všechno, co pneumatika HP71 nabízí. Model nabízí také symetrický pětižebrový běhoun využívající technologii Variable Pitch, která zlepšuje trakci za každého počasí. Odolná směs pneumatiky mezitím udržuje její poddajnost při různých teplotách.

Tyto vlastnosti zvyšují tlakovou odolnost pneumatiky, přispívají k většímu opotřebení běhounu a pomáhají Vašemu vozidlu získat stabilnější a citlivější výkon. Pokud jde o ovladatelnost, vybavili model širokým ramenním blokem a robustním středovým žebrem, které dále zlepšuje ovladatelnost, což vede k lepšímu výkonu pneumatik.

Ačkoli Crugen HP71 upřednostňuje spíše životnost běhounu, celoroční trakci a kvalitu jízdy než celkový jízdní výkon. Přesto má stále dostatečnou ovladatelnost, která díky těmto faktorům zaručuje bezpečnost jízdy.

Zde je další plus tohoto modelu. Má podstatně delší životnost běhounu ve srovnání s jinými pneumatikami na trhu.

Navíc zajišťuje jízdu bez vibrací, což umožňuje větší pohodlí při jakékoli Vaší cestě.

Proč byste si měli pro svůj vůz vybrat pneumatiku Kumho Crugen HP71?

Pneumatika Crugen HP71 odvádí vynikající práci na mokrém a kluzkém povrchu. Tyto pneumatiky si dobře vedou proti hydroplaningu a mají vynikající přilnavost na mokré vozovce. Dokonce i za deště nebo tajícího sněhu poskytne tento model větší stabilitu, což řidiči pomůže udržet ovladatelnost a kontrolu nad vozidlem.

Přesto se model HP71 nejlépe hodí do suchého počasí. Ať už jde o pevnost v zatáčkách nebo reakce na řízení, je to vynikající kandidát. To je důvod, proč si ve většině recenzí zaslouží kladné ohlasy, protože je opravdu skvělý.

Ačkoli tyto pneumatiky snadno překonají lehké sněhové podmínky, na těžším sněhu už tak efektivně nefungují. I tak by ale dokázaly nad překážkou zvítězit. Jak by si vedly na ledu, jak Vás možná zajímá? Fungují o něco lépe než na těžkém sněhu!

Dalším zásadním faktorem je hlučnost. Nikdo nechce strávit celou cestu v autě, které je tak hlučné a neustále vibruje. Crugen HP71 Vás této úzkosti může zbavit! Výrobce totiž tvrdí, že je stejně tichá jako všechny ostatní pneumatiky na trhu a skutečně tomu tak je. Mnoho zákazníků dokonce uvedlo, že tento model je mnohem tišší než jejich předchozí pneumatiky.

Dalším aspektem, na který je třeba se podívat, je kvalita jízdy a komfort, který přináší. Díky výkonu bez vibrací by Vám pneumatika H71 přinesla ty nejúžasnější výlety na silnici ve Vašem životě. Takže pro ty, kteří hledají pneumatiky špičkové kvality, je HP71 tou správnou volbou.

Jakému typu vozu by vyhovovala pneumatika Kumho Crugen HP71?

Pneumatiky Kumho Crugen HP71 jsou nejoblíbenější celoroční pneumatikou značky pro crossovery, pickupy a SUV. Díky pověsti nejlepší kvality jízdy, trakce a životnosti běhounu nikdy nebudete litovat, že jste ji zařadili na seznam ke koupi! Doufám, že se Vám návštěva naší recenze Kumho Crugen HP71 bude líbit. A díky tomuto přehledu budete mít o jednu spolehlivou možnost více, pokud jde o hledání vhodných pneumatik pro Váš vůz.

Výhody

  • Hloubkové lamely a boční dutiny odstraňují břečku zpod pneumatiky a vytvářejí dlouhotrvající zimní trakci.
  • Široké obvodové drážky a mikrodrážkování v blocích běhounu pomáhají odvádět vodu, zlepšují trakci za mokra a zabraňují hydroplaningu.
  • Silné středové žebro a vylepšené ramenní bloky pomáhají zajistit rovnoměrnější opotřebení a delší životnost pneumatiky a zároveň rychlou ovladatelnost a výkonnost.
  • Technologie Kumho Variable Pitch Technology a dezén běhounu zajišťují tichou a pohodlnou jízdu, která je konkurencí pro jakoukoli špičkovou pneumatiku na současném trhu.
  • 3-D uzamykací lamely s vylepšenou tuhostí ramen pomáhají zlepšit stabilitu a trakci za nepříznivého počasí a zároveň prodlužují životnost pneumatiky.
  • Přitažlivý vzhled s nízkou úrovní.
  • Tichá jízda.
  • K dispozici je široký výběr rozměrů.
  • Příznivá cena.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Tyto pneumatiky jsou úžasné. Nemám pocit, že jsou to levné pneumatiky! Peněženka to ustála a mám pneumatiky, které fungují. Co víc potřebujete? Projížděl jsem bouřkami i horkými suchými dny. Žádné stížnosti.

Jan S.

Jsou fantastické. Jezdím na nich už několik měsíců. Vydávají velmi málo hluku na silnici a snadno se používají. Jezdil jsem na nich ve dvou silných deštích. Zatím dobré, relativně nízká cena ve srovnání s Pirelli nebo Michelin. Jedná se také o pneumatiku s největším počtem najetých kilometrů (při 65 000 km) v této kategorii. Je to skvělé doporučení a určitě si je v případě potřeby koupím znovu.

Karel P.

Tyto pneumatiky jsou skvělé! Koupil jsem je před 1 měsícem. Ta ovladatelnost a pocit z nich. Jízda byla hladká a cena byla skvělá. Tyto pneumatiky vynikly mezi ostatními poté, co jsem je dva týdny hledal. Je to moje další sada pneumatik a budu je všem doporučovat.

Zdeněk M.

Letní pneumatika Kumho Crugen HP71

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Kumho na videu