Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Bridgestone Dueler H/P Sport

Bridgestone Dueler HP Sport je letní pneumatika s velmi vysokým výkonem určená pro vozy SUV a 4x4.
Společnost Bridgestone do pneumatiky Dueler H/P Sport zabudovala inovativní dezén, který funguje tak, že zajišťuje spolehlivé jízdní vlastnosti na suchu i mokru. Pneumatika Bridgestone Dueler H/P Sport má speciálně vyvinutou směs s obsahem siliky, která umožňuje, aby pneumatika i nadále reagovala na povrch vozovky - zvyšuje trakci zejména na mokré vozovce.

Vnitřní struktura pneumatiky byla vyrobena s dvojitými ocelovými pásy, které pneumatiku zpevňují. Společnost Bridgestone usilovně pracovala na minimalizaci nadměrných vibrací pneumatiky při vysokých rychlostech pomocí tvrdé boční výplně mezi vrstvami polyesterového kordu.

Pneumatika Dueler H/P Sport splňuje vysoké výkonnostní standardy pro Vaše prémiové sportovní nákladní vozy nebo SUV. Bezdušový design a agresivní vzhled bočnice se hodí k elegantním liniím těchto impozantních vozidel. Ve skutečnosti je Dueler H/P Sport volbou originálního vybavení v této kategorii. Očekávejte špičkové výkony na mokré vozovce díky kombinaci výkonné trakce technologie UNI-T a vysokého obsahu siliky, která Vám umožní jezdit s jistotou v měnících se podmínkách na silnici.

Pneumatika Bridgestone Dueler H/P Sport AS je navržena tak, aby naplnila potřeby řidičů, kteří hledají letní vysoce výkonnou pneumatiku pro své nákladní vozy, crossovery a SUV a kteří hledají jak celoroční trakci, tak i vyšší úroveň ovladatelnosti a přilnavosti v zatáčkách.

Pneumatika HP Sport AS je vyrobena z křemičité běhounové směsi a má symetrický dezén, takže poskytuje zvýšenou trakci na suchu, zatímco uzavřená ramena s vysokou tuhostí poskytují této pneumatice vynikající schopnosti při zatáčení. Ve skutečnosti se jedná o jednu z lepších pneumatik ve své třídě, pokud jde o přilnavost v zatáčkách, což je oblast, která je často zmiňována v recenzích jiných řidičů.

Obvodové drážky a vysokoúhlové boční drážky společně zajišťují lepší trakci a ovladatelnost na mokré vozovce a zároveň snižují riziko hydroplaningu při vyšších rychlostech. Konstrukce běhounu Bridgestone s plnou hloubkou zahrnuje také přidané lamely kolem běhounu pro lepší přilnavost na lehce zasněženém povrchu, ačkoli trakce v zimních podmínkách není silnou stránkou tohoto modelu.

Uvnitř pneumatiky jsou dva ocelové pásy, které jsou vyztuženy spirálovitě ovinutým nylonem pro zvýšení pevnosti a odolnosti. Pneumatika H/P Sport All Season je k dispozici v rozměrech 17-20 palců a v rychlostních stupních H, V nebo W.

Celkové dojmy

Pokud jste temperamentnější řidič s výkonným nákladním vozem, crossoverem nebo SUV a hledáte pneumatiku, která poskytuje trakci a přilnavost v zatáčkách jako u automobilu na suché nebo mokré vozovce, je pneumatika H/P Sport AS určena právě Vám. Řízení je rychlé a poskytuje vynikající cit, zatímco pneumatika zůstává stabilní při jakékoli rychlosti.

Tato pneumatika však není bez chyb. Tou největší je samozřejmě trakce a ovladatelnost v zimě. Jednoduše řečeno, chybí jí typ trakce, který potřebujete pro jízdu na sněhu a ledu. Počítejte s tím, že se setkáte s určitými obtížemi. Totéž lze říci o brzdění a akceleraci na ledu. Ale to u takovéto pneumatiky opravdu není velkým překvapením.

Výhody

 • Dobrá odolnost proti přímému aquaplaningu.
 • Dobrý výkon na suchu.
 • Široké středové žebro.
 • Široké lopatky.
 • Široké přímé drážky.
 • Technologie bočnic Ever-Black.
 • Kombinace technologie UNI-T a vysokého obsahu oxidu křemičitého s výkonnou trakcí.
 • Podporuje rychlou odezvu při řízení.
 • Zajišťují boční přilnavost v zatáčkách.
 • Pomáhají odvádět vodu pro lepší trakci za mokra.
 • Zachovává vzhled bočnic v průběhu času.
 • Vynikající trakce na suchu i mokru. 
 • Vynikající přilnavost v zatáčkách.
 • Odezva řízení.
 • Určeno pro luxusní vozy 4x4 a SUV.
 • Vynikající výkon na mokru.
 • Jisté řízení na suchu i mokru.
 • Nízká hladina hluku pro hladkou a pohodlnou jízdu.

Zkušenosti zákazníků s tímto designem

Jsou to bezpochyby nejlepší pneumatiky, jaké jsem kdy měl. Jejich výkon je oproti pneumatikám Michelin, Pirelli a Goodyear naprostým pokrokem. Cítím silnici na kole, brzdná dráha je fantastická a hluk od vozovky se výrazně snížil. Poprvé v životě jsem měl pneumatiky Bridgestone. Odteď už jen Bridgestone.

Karel W.

Pneumatiky se v povětrnostních podmínkách, s nimiž jsem se setkal po jejich montáži, chovaly velmi dobře, i když u nás někdy bývá horké a suché léto, jindy chladné a vlhké, doufám, že pneumatiky budou fungovat dobře.

Kamil A.

Dobré jízdní vlastnosti na suchu i mokru, předpokládám, že budou v pořádku. Všiml jsem si u nich většího hluku na silnici než u mé předchozí sady pneumatik, ale to může být způsobeno "čerstvým běhounem".

Erich H.

Letní pneumatika Bridgestone Dueler H/P Sport

Letní pneumatika Bridgestone Dueler H/P Sport

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Bridgestone na videu