Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Firestone RoadHawk

Pneumatika Firestone Roadhawk je určena pro běžné motoristy, kteří denně jezdí na všech typech cest - ve městě, na dálnici, do práce, do školy, na nákupy. Tito řidiči chtějí pneumatiku, která jim poskytne dlouhotrvající výkon v silničních podmínkách, kde je součástí každodenního provozu mokré počasí, hustý provoz, prudké brzdění a dálniční rychlost. Zkrátka pneumatiku, na kterou se mohou vždy spolehnout.

Pneumatika Firestone Roadhawk je vynikající letní pneumatika vhodná speciálně pro osobní vozidla. Pokud byste si pořídili pneumatiku Firestone Roadhawk, můžete si být jisti vynikajícím poměrem ceny a výkonu, a to především díky prodloužené životnosti pneumatiky. Díky tomu máte možnost ujet větší počet kilometrů. Kontrola řidiče byla vylepšena, aby se maximalizovala úroveň bezpečnosti. Rovněž byla minimalizována brzdná dráha bez ohledu na povrch vozovky nebo povětrnostní podmínky.

Firestone Roadhawk je pneumatika pro automobily střední třídy, která byla vyvinuta s ohledem na výdrž a bezpečnost. Firestone navrhl dezén pneumatiky Roadhawk tak, aby pomohl maximalizovat kontrolu při jízdě na mokru. Pneumatiku také zkonstruovali s lehkou kostrou, pro nižší valivý odpor a při výrobě pneumatiky použili směs, která byla speciálně vyvinuta pro dlouhotrvající běhoun, pohodlí a bezpečnost.

Výkonnost se v průběhu životnosti snižuje - od hbitosti až po přímé schopnosti. Pneumatika Firestone Roadhawk si zachovává své výkonnostní vlastnosti i v podmínkách silničního provozu, kde je součástí každodenního mixu - mokré počasí, hustý provoz, prudké brzdění a dálniční rychlost. To znamená, že si můžete být jisti, že Vaše pneumatika bude poskytovat výkon, na který se můžete spolehnout, po celou dobu své životnosti.

Pneumatika Firestone Roadhawk je vynikající letní pneumatika určená speciálně pro osobní vozidla. Dezén běhounu Vám pomůže udržet kontrolu při jízdě na mokru a lehká kostra se skvěle hodí pro nízký valivý odpor. Má dlouhou životnost a skvěle zajišťuje bezpečnost a pohodlí.

Výhody

 • Výjimečná ovladatelnost na mokru.
 • Skvělá ovladatelnost na suché vozovce.
 • Krátká brzdná dráha na suché vozovce.
 • Nízký valivý odpor/nízká spotřeba paliva.
 • Skvělý odvod vody.
 • Většina řidičů se shodla na tom, že pneumatiky mají dobrý poměr ceny a výkonu.
 • Majitelé uvedli, že se jim líbila nepřekonatelná kombinace trakce a ovladatelnosti na suché a mokré vozovce, kterou tato pneumatika poskytuje.
 • Řidiči uváděli, že tyto pneumatiky měly skvělou trakci při akceleraci, brzdění a zatáčení a poskytovaly skutečný pocit bezpečí a jistoty.
 • Několik uživatelů se zmínilo, že se pneumatiky dobře opotřebovávaly a byly na míle daleko před konkurencí.
 • Nejlepší ve své třídě z hlediska přilnavosti na mokru, hodnocení "A".
 • Nejlepší ve své třídě pro brzdění na suchu, zastaví až o 3 metry kratší dobu než hlavní konkurenti.
 • O 20 % lepší opotřebení než u konkurence, které zajišťuje delší životnost.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Co se týče přilnavosti na mokré vozovce a zpětné vazby a ovladatelnosti, nikdy jsem nejel na hranici možností, ale normální jízda s občasným poměrně rychlým průjezdem zatáčkou. Ale drží dobře.  Někomu by mohl vadit mírně zvýšený hluk, ale já nejsem tak náročný. Za tu cenu koupím klidně znovu.

Leo K.

Koupil jsem před časem a nemůžu být spokojenější. Všiml jsem si obrovského rozdílu v jízdních vlastnostech a přilnavosti od okamžiku, kdy jsem vyjel do zatáčky. Teď jsou silnice se změnou počasí mokré, zpočátku jsem byl opatrný, ale neměl jsem důvod. Na mokrých/mastných silnicích se chovají opravdu dobře a poměrně hlubokou vodu na povrchu berou s rezervou. Mám je teprve pár měsíců, takže jsem se ještě nedostal do fáze, kdy bych mohl komentovat opotřebení. Nicméně podle toho, jaké byly doposud, si je koupím znovu.

Radek B.

Pneumatiky se dobře ovládají na suchu a stejně tak i na mokru. Průměrná přilnavost v zatáčkách, střední hlučnost pneumatik. Celkově dobrá levná pneumatika pro každodenní ježdění, také dobrá doba opotřebení.

Martin K.

Letní pneumatika Firestone RoadHawk

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Firestone na videu