Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Firestone VanHawk 2

Pneumatika Vanhawk 2 si zachovává proslulou odolnost a životnost pneumatiky Vanhawk, ale vyznačuje se výrazně lepšími jízdními vlastnostmi za mokra a nižší spotřebou paliva. Výsledkem je odolná univerzální pneumatika pro lehká nákladní vozidla, která řidičům poskytuje naprostou jistotu na silnici.

Firestone Vanhawk 2 je pneumatika navržená speciálně pro dodávky. Díky hodnocení přilnavosti za mokra B a hodnocení spotřeby paliva C můžete jezdit s jistotou, že tato pneumatika nejen zajistí bezpečnost Vám i Vaší dodávce, ale zároveň poskytne i výhodný poměr ceny a výkonu. Byla vyvinuta s ohledem na dlouhou životnost a je navržena tak, aby vydržela dlouhé kilometry.

Pneumatiky Firestone Vanhawk 2 jsou pneumatiky pro dodávky, které se dodávají v 31 různých variantách. Model Vanhawk 2 se dodává v různých velikostech ráfků od 14 do 16 palců. Modelová řada Vanhawk 2 byla oficiálně testována a její přilnavost na mokru je hodnocena stupněm B. Model Firestone Vanhawk 2 má hodnocení palivové přilnavosti stupněm C. Tento model Firestone má hodnocení hlučnosti v rozmezí od 71 do 72 bodů.

Pneumatiky Firestone Vanhawk od společnosti Firestone jsou odolné a trvanlivé pneumatiky pro dodávky známé svou spolehlivostí a cenovou dostupností, což jsou přesně ty parametry, které hledáte u obchodního partnera. Pokud provozujete mobilní firmu, která vyžaduje neustálé cestování dodávkou nahoru a dolů, znamenají časté poruchy způsobené problémy s pneumatikami nejen další výdaje, ale také ztrátu obchodu.

Pneumatiky Firestone Vanhawk jsou odolné a trvanlivé a nabízejí nejlepší ovladatelnost a trakci na všech površích a za každého počasí, jsou tak spolehlivým a užitečným obchodním partnerem. Stejně jako jsou pneumatiky Firestone Vanhawk určeny pro dodávky do každého počasí, jsou pneumatiky Firestone Multihawk určeny pro osobní automobily.

Pneumatiky Firestone, původní americká značka, jsou již více než 100 let staré. Od roku 1998 je Firestone Tyres součástí největší japonské pneumatikářské společnosti Bridgestone Tyres.

Zvýšená bezpečnost na mokrém povrchu: Cílem konstrukčních parametrů pneumatik Firestone Vanhawk je zajistit maximální bezpečnost na mokrém povrchu. Dezén pneumatiky má 3 široké a rovné obvodové drážky, které účinně odvádějí vodu z oblasti pod běhounem a snižují tak riziko hydroplaningu. Ztráta kontroly nad vozidlem na mokrém povrchu je tedy výrazně omezena. Přítomnost bočních lamel ve střední části běhounu dále přispívá k větší spolehlivosti na mokrém povrchu.

Prodloužená životnost pneumatiky: Konstrukce běhounu pneumatik Firestone Vanhawk má několik prvků, které přispívají k prodloužení životnosti pneumatiky snížením opotřebení běhounu. Přítomnost souvislých žeber vyrovnává opotřebení běhounu a zabraňuje efektu opotřebení "pata a špička", který se vyskytuje u některých jiných pneumatik v této kategorii. Také obvodové drážky mají široký úhel stěny drážky. To zabraňuje škodlivému usazování
kamenů v běhounu. Životnost pneumatik je tedy vysoká a vydrží Vám poměrně dlouho, než budete muset pomýšlet na jejich výměnu.

Lepší jízdní vlastnosti: Vnější rameno pneumatik Firestone Vanhawk vykazuje široké a kompaktní bloky běhounu, které zlepšují jízdní vlastnosti. To propůjčuje přesnost řízení a stabilitu v zatáčkách na suché vozovce.

Tichý a pohodlný výkon: Pneumatiky Firestone Vanhawk mají optimalizovaný dezén, který zajišťuje tichou a pohodlnou jízdu.

Výhody

 • Firestone Vanhawk 2 jsou pneumatiky pro dodávky, které se dodávají v 31 různých variantách.
 • Model Vanhawk 2 se dodává v různých velikostech ráfků od 14 do 16 palců.
 • Modelová řada Vanhawk 2 byla oficiálně testována a má hodnocení přilnavosti na mokru B.
 • Fantastický výkon za mokra.
 • Maximální úroveň kontroly řidiče.
 • Vylepšená palivová účinnost zaručující úsporu nákladů.
 • Vynikající úroveň pohodlí řidiče.
 • Vynikající úspora paliva, valivý odpor a ovladatelnost za mokra.
 • Navrženy tak, aby byly stále výkonné díky robustní konstrukci a dlouhé životnosti.
 • Konkurenční celkové náklady.
 • Dlouhá životnost.
 • Hodnocení přilnavosti za mokra B.
 • Vynikající úspora paliva.

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Pneumatika zastane hodně tvrdé práce. V zatáčkách sedí perfektně i na mokru. V této cenové kategorii jednoznačně super pneumatika pro každodenní pracovní vytížení.

Pavel S.

Jsem živnostník a k podnikání tak nějak patří i užitkový vůz. S těmito pneumatikami mám velmi dobré zkušenosti. Opravdu toho hodně vydrží. Až doslouží, koupím si je klidně znovu.

Antonín F.

Výborné pneumatiky pro každodenní cesty s dodávkou. Na silnici Vás podrží, hodně toho unesou a máte s nimi jistotu, že náklad, co vezete, dorazí včas na své místo. Ideální pomocník pro podnikatele.  Doporučuji.

Karel H.

Letní pneumatika Firestone VanHawk 2

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Firestone na videu