Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Nokian cLine Cargo

Nokian cLine Cargo je letní pneumatika Premium Touring určená pro dodávky. Stabilita, odolnost a bezpečnost pro náročné profesionální použití. Přesná a bezpečná pneumatika Nokian cLine ve verzi Cargo je určena pro těžká vozidla. Bez problémů unese vyšší zatížení kol dodávkových a přepravních vozů.

Bezpečnost komfortní a silné pneumatiky Nokian cLine je maximalizována novou směsí pryže. Je dodávána se dvěma různými dezény: Verze Van je určena pro přepravu lehčích nákladů a osob, Verze Cargo je přizpůsobena pro těžká vozidla a náklad. Bezpečnost obou těchto pneumatik maximalizuje nová směs pryže Clinch, která nabízí vynikající odolnost a přilnavost za mokra.

Tato robustní letní pneumatika je určena pro náročnější profesionální použití a je vhodná zejména pro užitková vozidla. Zvlněná struktura středové drážky zajišťuje vynikající přilnavost na suchém i mokrém povrchu. Boční pryž obsahuje aramidová vlákna, díky nimž je odolnější proti poškození a proříznutí.

Unikátní aramidová technologie, která se používá v bočnicích pneumatik a je dobře známá díky své implementaci v neprůstřelných vestách, poskytuje dodatečnou bezpečnost a dlouhou životnost všem pneumatikám pro vozy SUV, dodávky a obytné vozy od společnosti Nokian Tyres. Základem technologie Aramidových bočnic jsou střižová vlákna Aramid integrovaná do inovativní struktury bočnic. Tato aramidová vlákna zpevňují a vyztužují bočnici, aby byla ještě odolnější vůči vnějším vlivům, proříznutí a deformacím. Tím se minimalizuje riziko poškození bočnice na silnici.

Pneumatika Nokian cLine  nabízí stabilitu, odolnost a bezpečnost pro náročné profesionální použití. Bezpečnost komfortní a silné pneumatiky Nokian cLine je maximalizována novou směsí pryže. Technologie Aramid Sidewall nabízí nový typ odolnosti a ochrany pro náročné jízdní podmínky. Silná syntetická vlákna Aramid zpevňují bočnici pneumatiky a zvyšují její odolnost vůči nárazům a proříznutí, které by ji jinak mohly snadno zlomit. Středová drážka je podepřena vlnovitým vzorem zvaným vlnová drážka. Zlepšuje boční stabilitu pneumatiky, což následně pomáhá pneumatice udržet si svůj tvar a odolávat opotřebení. Vlnová drážka výrazně snižuje riziko aquaplaningu během letních dešťů.

Výhody

  • Cenu pneumatiky mnozí považují za tu, která za její výkon stojí.
  • Na základě některých recenzí byly tyto pneumatiky tiché a pohodlné.
  • Motoristům se líbil výkon pneumatiky za mokra.
  • Odolává opotřebení a zachovává si své dobré vlastnosti po delší dobu.
  • Stabilní a pohodlná jízda i při vysokém zatížení.
  • Vynikající přilnavost a ovladatelnost za mokra.

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Skvělá pneumatika pro dodávky. Jsem ráda, že v práci fasujeme právě tyto nokiany. Skvěle drží na mokru a hodně toho vydrží.

Petra M.

Jedna z mála pneumatik vhodných pro pravidelné ježdění v práci. Řidiči toho hodně dovolí a má teda výdrž. Když s dodávkou, jedině s Nokianem.

Robin K.

Pendluju s dodávkou a přívěsem na trase Berlín – Praha – Ostrava. Lepší pneu jsem nezažil. Palec nahoru mému šéfovi, že pořídil Nokiany místo druhořadé Číny, na které jsme jezdili předtím. Opravdu dobrá pneumatika.

Honza P.

Letní pneumatika Nokian cLine Cargo

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Nokian na videu