Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Nokian WetProof SUV

Nová pneumatika Nokian Wetproof SUV je bezpečná a spolehlivá letní pneumatika přizpůsobená pro středoevropské silnice. Díky vynikajícím brzdným schopnostem na mokru a silné odolnosti proti aquaplaningu je jízda snadná a pohodlná i v deštivých dnech. Je vybavena technologií aramidových bočnic Nokian Tyres, která poskytuje větší odolnost a ochranu v náročných jízdních situacích.

Nokian Wetproof SUV je asymetrická letní pneumatika, která usnadňuje "navigování" po suchých i mokrých silnicích střední Evropy. Je určena pro montáž na malé až středně velké vozy SUV. Uvedení modelu Nokian Wetproof SUV na trh bylo celkem očekávanou událostí, protože verze pro osobní automobily, uvedená na trh o rok dříve, již prokázala dobré výsledky v nezávislých srovnávacích testech, což dalo finskému výrobci pneumatik důvod k hrdosti nejen na své zimní pneumatiky.

Společnost Nokian Tyres hodila rukavici představením modelu Nokian Wetproof, který označuje za "nepřítele aquaplaningu". A přestože je Wetproof novým členem letního portfolia Nokian Tyres, může pomoci představit si jej jako celoroční pneumatiku bez specifických schopností na sněhu a ledu. Nokian vyvinul Wetproof tak, aby "bezpečně a spolehlivě fungoval od jarního rána až do pozdního podzimu" a nabídl tak "stabilní výkon a klid pro všechna tři roční období". Ti, kteří chtějí mít klid i ve čtvrtém ročním období, si pravděpodobně mohou pořídit zimní pneumatiky, nejlépe výrobek Nokian. Jedná se o edici produktu pro vozy SUV.

Výhody

  • Extrémní bezpečnost na mokré i suché vozovce.
  • Špičková stabilita a komfort i na nerovných cestách.
  • Mimořádně odolné aramidové bočnice pro maximální odolnost.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Výborná pneumatika pro malá a střední SUV. Je vidět, že Nokian umí vyrobit i dobrou letní pneumatiku. Doporučuji vyzkoušet.

Alex L.

Nemá problém i s větším množstvím vody na cestě. S touto pneumatikou už aquaplaning není strašák. Palec nahoru Nokianu, že vyrobil kvalitní produkt a Transe, že ho nabízí.

Adam P.

Spolehlivá pneumatika. Funguje od jara do podzimu. Příliš se neopotřebovává, to ale záleží na frekvenci a stylu jízdy. S čistým svědomím vřele doporučuji. Vyzkoušejte a uvidíte ten rozdíl.

Saša P.

Letní pneumatiky Nokian WetProof SUV

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Nokian na videu