Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Pirelli Scorpion Verde

Pirelli Scorpion Verde je velmi výkonná letní pneumatika určená pro vozy SUV a 4x4. Je známá jako ekologická výkonná pneumatika, protože zaručuje ohleduplnost k životnímu prostředí. Nové moderní materiály, dezén a struktury běhounu zvyšují bezpečnost a komfort na všech typech vozovek a ve všech ročních obdobích. Pneumatika má označení M+S a je rovněž vybavena označením 3PMSF.

Ovladatelnost: Pneumatika je vysoce odolná proti poškození: Pneumatika Pirelli Scorpion Verde All season se vyznačuje velmi účinnou ovladatelností na silnici v jiných než zimních podmínkách. Vynikající boční stabilita a trakce zajišťují bezpečnou jízdu a pohodlí.

Vynikající brzdný výkon: Díky novým moderním materiálům, dezénu a struktuře běhounu je výkonnost na mokré a zimní vozovce vynikající. Skvělá úroveň přilnavosti snižuje riziko aquaplaningu.

Úspora paliva: Pneumatika je známá jako ekologická výkonná pneumatika, která respektuje životní prostředí díky moderním materiálům, jež zaručují úsporu paliva a pomáhají snižovat emise CO2.

Pohodlná jízda: Pneumatika má sníženou hladinu hluku, což zlepšuje celkový zážitek z jízdy a pohodlí.
SCORPION VERDE™ ALL SEASON je ekologická výkonnostní pneumatika Pirelli pro crossovery a SUV, která plně využívá nejmodernější zdroje, struktury a dezény běhounu a zaručuje tak úspory, ohleduplnost k životnímu prostředí, pohodlí a bezpečnost na všech typech vozovek.

Pneumatika Scorpion Verde byla vytvořena tak, aby plně využívala nejmodernějších materiálů, struktur a dezénů běhounů Pirelli a zaručila tak úspory, úspornější provoz a komfortní jízdu na mokru i suchu.

Je součástí řady Green Performance od společnosti Pirelli, která byla navržena s nižším valivým odporem i hmotností, aby zajistila lepší spotřebu paliva a nižší emise CO2. Tato pneumatika splňuje nařízení EU z roku 2012 o snížení hlučnosti, což znamená plynulejší a tišší jízdu.

Pneumatika vyvinutá speciálně pro vozy Crossover a SUV. Zlepšuje přilnavost a brzdění na mokru ve své kategorii a zlepšuje stabilitu i pro velká SUV. Pneumatika Scorpion Verde™ byla vytvořena s plným využitím nejnovějších materiálů, struktur a dezénů běhounů Pirelli, aby zaručila úspory, ohleduplnost k životnímu prostředí, pohodlí a bezpečnost na všech typech povrchů.

Nejnovější ekologická a k životnímu prostředí šetrná pneumatika Pirelli Scorpion Verde All Season Plus nabízí konzistentní jízdní vlastnosti a výkon bez nadměrných emisí uhlíku. Šetrnost k životnímu prostředí není u těchto pneumatik na úkor výkonu, a přestože se kolem rychlosti 50 km/h může objevit určitý hluk na silnici, rozhodně to neubírá na jejich celkových výhodách.

Pneumatika nabízí spolehlivou jízdu za všech povětrnostních podmínek a nižší valivý odpor zvyšuje úsporu paliva. I když se nám původní model líbil, tato nová aktualizovaná verze je ještě silnější. Jízda na tomto modelu je také velmi pohodlná a životnost běhounu se ukázala jako velmi dobrá.

Celkově lze říci, že ačkoli původní pneumatika Scorpion Verde All Season zůstává velmi dobrou pneumatikou, tento model Plus je krokem vpřed a představuje skutečný rozdíl. Pokud chcete od svých pneumatik získat maximální výkon a pohodlí, pořiďte si právě tuto. Stavíme ji na stejnou úroveň jako Michelin Premier LTX, Continental LX20 a další špičkové celoroční pneumatiky pro nákladní vozy/cestovní SUV. Důrazně doporučujeme.

Výhody

 • Nižší valivý odpor pro snížení spotřeby paliva a emisí CO2.
 • Špičková technologie přináší zvýšenou životnost pneumatik, která šetří peníze.
 • Vyrobeno s použitím směsí HAOF (Highly Aromatic Oil Free) a o 8 % méně surovin pro menší dopad na životní prostředí.
 • Optimalizovaný dezén běhounu zajišťuje nižší hlučnost na silnici.
 • Vynikající bezpečný výkon za mokra i za sucha.
 • Dezén běhounu na silnici pro vozidla SUV a Crossover.
 • Vyrobeno z ekologických materiálů.
 • Energy™ Efficient - nižší valivý odpor = nižší spotřeba paliva = nižší emise CO2.
 • Vysoký kilometrový nájezd - špičková technologie zajišťuje delší životnost pneumatiky = úspora peněz spotřebitele.
 • Nízká hlukovost - již nyní splňuje nařízení EU z roku 2012 o snížení hlučnosti, což vede ke zvýšení jízdního komfortu.
 • Zlepšení výkonu oproti původním celoročním pneumatikám Scorpion Verde.
 • Skvělá ovladatelnost a přilnavost za různých podmínek na silnici.
 • Pohodlná jízda.
 • Široká nabídka rozměrů.

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Pneumatiky drží velmi dobře, hluk na silnici je minimální a rozhodně není horší než u jiných značek, které jsem měl předtím, jsou vlastně docela tiché. Přilnavost je velmi dobrá na suchu i na mokru, občas si rád zajezdím svižně a poskytují mi velkou jistotu. Určitě to je pneumatika, kterou si koupím znovu.

Řehoř G.

Přesně podle předpovědi, proto je MB montuje od nového vozu, nicméně já je nemontuji se stejnou rychlostní třídou, protože v porovnání s Německem je zde málo možností, jak plně využít dostupnou rychlost pneumatik.

Franta O.

Vynikající. Jsou stejné, jako když bylo vozidlo nové. Dávaly dobrý kilometrový výkon, proto jsem zakoupil stejnou značku.

Tomáš M.

Letní pnuematika Pirelli Scorpion Verde

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Pirelli na videu