Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén MICHELIN AGILIS ALPIN

AGILIS ALPIN od společnosti Michelin je nová zimní pneumatika od renomovaného výrobce navržená tak, aby byla odolná a pohodlná. Je vyrobena s optimální kontaktní plochou běhounu a širokými ramenními bloky, které zajišťují zvýšený odvod vody a břečky. Díky použité běhounové směsi nabízí pneumatika AGILIS ALPIN zvýšenou odolnost, aniž by byla snížena její zimní účinnost.  
Profesionálním uživatelům poskytuje pneumatika MICHELIN Agilis Alpin lepší výkonnost za všech zimních podmínek, navíc je ekonomičtější na provoz a robustnější!

Pneumatika Agilis Alpin byla navržena tak, aby řidičům poskytovala jistotu při jízdě v zimních podmínkách, a proto ji společnost Michelin navrhla tak, aby poskytovala vynikající brzdné vlastnosti na zasněžených silnicích - což zvyšuje bezpečnost pneumatiky.

Pneumatika Agilis Alpin poskytuje vynikající ovladatelnost díky speciálně navrženému dezénu, který se vyznačuje otevřenými rameny a širokými bloky zlepšujícími přilnavost. Pneumatika je vybavena technologií "Durable Contact Patch" navrženou společností Michelin, takže větší část běhounu zůstává v kontaktu s vozovkou. Kromě toho byla pneumatika Agilis Alpin vyrobena ze směsi odolné proti opotřebení, která umožňuje delší životnost.

Pro větší jistotu v zimních podmínkách je pneumatika Michelin Agilis Alpin opatřena odznakem Three Peak Mountain Snow Flake - udělovaným pneumatikám, které zajišťují výjimečný výkon v extrémně náročných zimních podmínkách.

Pneumatika Michelin Agilis Alpin je prémiová zimní cestovní pneumatika určená pro dodávky a lehké nákladní vozy.
Její symetrický dezén zajišťuje vynikající valivý odpor (dlouhou životnost), brzdný výkon na mokru a vynikající ovladatelnost za sucha, ale skutečně vyniká na zasněžených silnicích, kde díky široce rozmístěným blokům běhounu a otevřeným ramenům poskytuje vysokou úroveň trakce a akcelerace.

Michelin tvrdí, že pneumatika Agilis Alpin dosahuje minimálně o 10 % vyššího kilometrového výkonu ve srovnání s průměrným kilometrovým výkonem konkurenčních výrobků.

Michelin používá v těchto zesílených pneumatikách stejnou pryžovou směs odolnou proti oděru jako ve svých špičkových nákladních pneumatikách ve své třídě a díky větší, čtvercové kontaktní ploše je v kontaktu s vozovkou o 27 % více pryže - což je skvělé pro záběr na sněhu a ledu.

Pneumatika Agilis Alpin je vybavena technologií Michelin "Stabiligrip", která umožňuje lamelám uchopit sníh jako drápy a dodává pneumatice větší stabilitu.

Jak se od pneumatiky této kvality očekává, je Agilis Alpin vybavena dvojitou architekturou pláště a osmi bočními štíty, které zajišťují optimální ochranu před nároky každodenního používání.

Jedinečný dezén, který se vyznačuje otevřenými rameny a široce rozmístěnými bloky (jako u pneumatik SUV), zlepšuje trakci na sněhu.

Technologie MICHELIN "Durable Contact Patch" vyvinutá pro nákladní pneumatiky.

Technologie MICHELIN Stabiligrip 16% lamel(1) zajišťuje na sněhu účinek připomínající drápy.

Díky technologii MICHELIN "Durable Contact Patch", díky níž je na vozovce o 27 % více pryže(1) , a směsi běhounu odolnější proti opotřebení vydrží pneumatika MICHELIN Agilis Alpin ještě déle.

Navíc robustnost řady pneumatik MICHELIN Agilis a odborné znalosti společnosti MICHELIN v oblasti dlouhé životnosti.

Výhody

 • Pro užitková a dodávková vozidla
 • Výjimečná trakce na sněhu
 • Užitková zimní pneumatika, která nabízí lepší trakci na sněhu
 • Podává výkon za všech zimních podmínek s lepším brzděním na náledí a mokru
 • Vyšší kilometrový výkon a lepší úspora paliva
 • Ještě větší bezpečnost a mobilita
 • Větší kilometrový proběh
 • Robustnější
 • 8 bočních štítů
 • Unikátní běhoun, který se vyznačuje otevřenými rameny a široce rozmístěnými bloky
 • Odolná technologie kontaktní plochy vyvinutá pro nákladní pneumatiky a směsi odolnější proti opotřebení
 • Technologie Stabiligrip 16% lamel s trojrozměrnou, samoblokující konstrukcí s proměnlivou geometrií
 • Zlepšuje trakci na sněhu
 • Přenáší více gumy na vozovku pro lepší přilnavost na ledu a ještě delší životnost
 • Zajišťují drápovitý efekt na sněhu pro větší stabilitu
 • Poskytuje optimální ochranu za všech situací a delší životnost běhounu

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Nejlepší pneumatiky, které jsem na svém Transitu používal, zdá se, že vydrží věčně ... dva roky používání poslední sady a nemohu jim vytknout přilnavost za všech povětrnostních podmínek.

Olin S.

Zakoupil jsem zimní pneumatiky a fungovaly opravdu dobře. Je to poprvé, co jsem měl na dodávce zimní pneumatiky a je cítit rozdíl v tom, jak vozidlo drží na silnici. Výrazně se zlepšilo zatáčení a brzdění. V zimních podmínkách se cítíte mnohem bezpečněji. Doporučuji, abyste na své vozidlo nasadili zimní pneumatiky, jsou to podle mého názoru dobře vynaložené peníze.

Pavel H.

Velmi dobře. Jsou tiché úsporné a velmi přilnavé na sněhu.

Karla M.

Zimní pneumatika Michelin Agilis Alpin

Zimní pneumatika Michelin Agilis Alpin

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Michelin na videu