Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Debica Passio 2

Jeden z nejoblíbenějších modelů na trhu. Pneumatika poskytuje dobrou ovladatelnost a kilometrový výkon. Doporučujeme zejména lidem, kteří oceňují ekonomickou volbu a pohodlí.

Pneumatika Dębica Passio 2 kombinuje vlastnosti pneumatik Standard a Comfort: osvědčila se nejen na polských silnicích a nabízí úspornou a pohodlnou jízdu. Optimalizovaný obrys pneumatiky Passio 2 přispívá k rovnoměrnému rozložení napětí podél celého průřezu pneumatiky, a tím i k rovnoměrnému opotřebení závitu.

Vyztužené prvky středového žebra spolu s tuhými bočními bloky zajišťují stabilní ovládání vozidla za všech podmínek. Mezitím široké obvodové a boční drážky účinně odvádějí vodu zpod pneumatiky, čímž minimalizují riziko aquaplaningu.

Pneumatika Debica Passio 2 je pneumatika pro osobní automobily, vyrábí se ve 14 různých variantách a dodává se v různých velikostech ráfků od 13 do 15 palců. Modelová řada Passio 2 má rozměry pneumatik, které byly oficiálně ohodnoceny jako pneumatiky s přilnavostí na mokru v rozmezí od E do B. Má hodnocení palivové náročnosti v rozmezí od C do F. Tento model Debica má hodnocení hlučnosti v rozmezí od 68 do 71.

Výhody

  • Nový dezén běhounu s širokými obvodovými a bočními drážkami zlepšuje parametry pneumatiky Debica Passio 2 na mokré vozovce a zvyšuje odolnost proti aquaplaningu.
  • Optimální uspořádání bloků běhounu zaručuje prodloužení kilometrového výkonu.
  • Letní pneumatika pro městské vozy a hatchbacky.
  • Dobrá životnost.
  • Brzdění na mokrém povrchu.

Zkušenosti zákazníků s dezénem

V předu jsem čas od času protočil kola (nedošlo k žádnému děsivému rozjezdu), skvěle brzdí. Zadní pneumatiky jsou ok.

Karel B.

Dostali jsme je na jaře 2021, jsou stále dostatečně pružné a mají přiměřené opotřebení běhounu. Hlučné ve vysokých rychlostech, ale jinak dobré levné pneumatiky pro nenáročné vozy a řidiče.

Dodávkáři z Ostravy

Debica Passio 2 jsou skvělé univerzální pneumatiky. Testoval jsem je posledních 1000 km na dálnicích, polních cestách i ve městě. Dobře fungují na suchu i na mokru. Doporučuji je všem, kteří chtějí levnou pneumatiku, která neohrožuje bezpečnost.

Petr P.

Letní pneumatika Debica Passio 2

Letní pneumatika Debica Passio 2

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Debica na videu