Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Kumho Road Venture MT51 je celoroční pneumatika do bláta určená hlavně pro lehká nákladní vozdla.

Pneumatika podporuje skvělou trakci za každého počasí. Symetrický dezén běhounu se vyznačuje velkými odstupňovanými bloky běhounu, širokými drážkami a lamelami na bloku, které pevně přilnou k povrchu vozovky v suchém, mokrém a zimním počasí.

Vnitřní struktura modelu zvyšuje životnost a odolnost proti poškození. Konstrukce má 2 nebo 3 vrstvy, v závislosti na konkrétní velikosti pneumatiky, která udržuje optimální tvar pneumatiky. Spolu se zesílenými dvojitými ocelovými pásy zlepšují optimální tvar pneumatiky tím, že zabraňují deformaci během jízdy. Pneumatika je odolná vůči jízdnímu tlaku, který ji ovlivňuje, což zajišťuje bezpečnější zážitek z jízdy.

Dezén běhounu také zvyšuje trakci v terénu v blátě. Agresivní stupňovité bloky běhounu, vroubkovaný design ramen a dezén na bočních stěnách zlepšují přilnavost na měkkém a volném terénu. Výsledkem je, že pneumatika funguje obzvláště dobře v hlubším blátě a uvolněných nečistotách. Design bočnice zlepšuje přilnavost modelu při procházení hlubokým bahnem. Drážky v plné hloubce a žebra pro vymršťování kamenů udržují čistou stopu tím, že eliminují bláto a kameny uvízlé mezi prvky běhounu. To zajišťuje konstantní trakci v terénu a zabraňuje zadržování kamínků, které mohou poškodit povrch pneumatiky. Neustálý kontakt s vozovkou a čistá stopa poskytují bezpečnější výkon ve všech terénních podmínkách.

Vlastnosti

  • Dobrá trakce ve všech terénech.
  • Vynikající trakce v blátěném terénu.
  • Vnitřní struktura modelu zvyšuje životnost a odolnost.
  • Snížené poškození pneumatiky kameny a úlomky díky nárazníkům kamenů umístěným v drážkách
  • Samočistící dezén.

Kumho Road Venture MT51

Vyberte z naší nabídky pneu