Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Celoroční pneumatika s označením M+S. Výborná ovladatelnost při řízení a brždění v terénu i na silnici. Široká kontaktní plocha pneumatiky zajišťuje dobré jízdní vlastnosti. Vysoce hospodárná pneumatika. Hankook Dynapro MT RT03 je robustní pneumatika určená pro pravé off-roadové řidiče.

Jedna pneumatika, čtyři roční období

Inovace celoroční bezpečnosti a účinnosti.

Plně kontrolovaná a vyvážená po celý rok

Navržená kombinace aplikované směsi s dezénem dokáže vytvořit vysoký kilometrový nájezd a přitom i dobrou přilnavost za sucha i deště, jak ostatně potvrzuje i třída přilnavosti na mokru C.

Inovace celoroční bezpečnosti a účinnosti s pneumatikou RT03 Dynapro MT

Pneumatika je ideální pro masivní vozy, výjimečná svým vysokým výkonem a bezpečnými jízdními vlastnostmi. Je primárně určena pro použití v terénu, zajišťuje však skvělou jízdní stabilitu i na zpevněných vozovkách. Ideální pro vozy podobné např. Ford Ranger.

Působivá přilnavost na zasněžených a mokrých zimních silnicích díky adaptivní celoroční směsi

Bloky běhounu ve tvaru 'V' se zužují za účelem lepšího přilnutí v bahně či písku a je radost je vidět při jízdě na sněhu. Do běhounu jsou integrované 'vyhazovače' za účelem prevence před zaseknutí kamenů. Rovněž účinně chrání bočnici před nebezpečnými předměty (možností proražení či propíchnutí). Rovněž vylepšují trakci v měkkém terénu. Ve středových a ramenních drážkách se špatně zachytávají malé kameny a je tak zabráněno poškození tímto způsobem. Ramenní oblast pneumatiky je náchylnější k poškození v těžším terénu; a proto nová technologie firmy Hankook. S ochranou umístěnou pod drážkami. Omezuje působení vnějších vlivů a zmírňuje nárazy; čímž dělá Vaši jízdu bezpečnější.

Pohodlnost při jízdě

Hluková hladina pneu splňuje třídu hlučnosti 3, přesněji 73 dB.

Výhody

  • Výjimečná trakce na sněhu
  • Výjimečná ovladatelnost na mokré vozovce
  • Skvělá ovladatelnost na sněhu
  • Nízká spotřeba paliva
  • Celoroční pneumatika
  • Špičkový výkon za všech povětrnostních podmínek
  • Je určena pro SUV, nebo vozidla s náhonem 4x4
  • Bezpečnost proti propíchnutí pneumatiky díky jejímu dezenu
  • Díky speciálnímu vzorku se pneumatiky samočistí
  • Nízká hlučnost na silnicích

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Kvalitní, pro dané účely zcela dostačující, v terénu výborná s perfektním záběrem, na asfaltu nehlučná, přilnavá s dobrou manévrovatelností. Zpracování a provedení dle mého názoru z pohledu laika perfektní.

Franta D.

Každé vozidlo 4X4 potřebuje skvělé obutí a Hankook Dynapro MT mě nezklamaly téměř více než 5 let - ve skutečnosti mám již třetí pár!! Jelikož jezdím extrémní tratě po celé zemi, potřebuji na svém voze spolehlivou a univerzální sadu pneumatik, která mě v případě potřeby dostane z problémů i na těch nejodlehlejších místech. Znovu a znovu se osvědčily tam, kde jiná vozidla s jinými pneumatikami uvízla.

Petr G.

Fantastické terénní pneumatiky se skvělým pokrytím běhounu a boční stěnou. Hluk na silnici je trochu vyšší, ale to se u offroadových pneumatik očekává. Stejné pneumatiky již kupuji přes deset let. Celkově skvělá pneumatika a doporučuji

Marek Č.

Hankook RT03 Dynapro MT

Celeoroční terénní pneumatika Hankook RT03 Dynapro MT

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook Dynapro MT RT03 na videu