Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Bridgestone Blizzak LM001 EVO

Zimní pneumatika Bridgestone Blizzak LM001 EVO je prémiová cestovní zimní pneumatika se směrovým dezénem určená pro osobní vozy. Je novou, vylepšenou verzí známého a oceňovaného modelu Blizzak LM001. Prototyp se stal velmi oblíbeným díky svým vynikajícím výkonnostním parametrům, které potvrdily výsledky testů provedených nezávislými automobilovými časopisy.

Pneumatika Bridgestone Blizzak LM001 EVO nabízí ještě lepší výkon a výrazně vyšší bezpečnost a jízdní komfort. Směrový dezén je nejoblíbenějším řešením používaným na zimních modelech, protože pomáhá účinně odvádět vodu z přední části pneumatik.  Pro zvýšení jízdní stability a přilnavosti byl běhoun pneumatiky LM001 EVO posílen optimalizovanými příčnými kanálky, které usnadňují jízdu na silnicích pokrytých sněhem a vodou, což je důležité zejména na podzim a v zimě, kdy se počasí rychle mění a řidiči musí být připraveni na různé situace. Široké drážky, které odvádějí vodu, také snižují riziko aquaplaningu a chrání řidiče před ztrátou kontroly nad vozidlem.

Vylepšena byla také konstrukce žebra pneumatiky s cílem zlepšit manévrovací schopnosti a zvětšit styčnou plochu pneumatiky, což přímo snižuje brzdnou dráhu. Směs pryže použitá v tomto modelu se skládá z vysoce kvalitních směsí, které nejen prodlužují životnost výrobku, ale také zajišťují stabilní výkon za všech povětrnostních podmínek, a to i při velmi nízkých teplotách.

Tato pneumatika je klasifikována jako zimní pneumatika. Speciální směs zimních pneumatik umožňuje, aby zůstaly měkčí i při nízkých teplotách. Nabízejí tak lepší přilnavost, lepší brzdění a přesné ovládání. Tento model Bridgestone zahrnuje varianty, které jsou klasifikovány jako zesílené (XL). To znamená, že společnost Bridgestone tyto pneumatiky navrhla tak, aby byly schopny unést větší zatížení.

Model Blizzak LM001 EVO (zimní pneumatika) se dodává v různých velikostech ráfků od 15 do 17 palců. Modelová řada Blizzak LM001 EVO byla oficiálně testována a má hodnocení přilnavosti na mokru B, hodnocení spotřeby paliva od C do E. Tyto modelové pneumatiky Bridgestone mají hodnocení hlučnosti 72.

Model pneumatiky Blizzak LM001 EVO (zimní pneumatika) se těší důvěře výrobců automobilů a je originální pneumatikou montovanou na některá vozidla Mercedes. Bridgestone je velmi uznávaný japonský výrobce pneumatik a jedna z největších světových společností vyrábějících pneumatiky a pryže. Zakupte si tu správnou pneumatiku ještě dnes!

Výhody

 • Výjimečné jízdní vlastnosti na mokré vozovce
 • Skvělé jízdní vlastnosti na suché vozovce
 • Krátká brzdná dráha na mokré vozovce
 • Úspornost pneumatiky
 • Přilnavost za mokra
 • Přesné řízení
 • Silná stabilita v zatáčkách
 • Spolehlivá přilnavost v zimě

Důvody ke koupi

 • Řidiči napsali, že byli opravdu překvapeni, jak je tato pneumatika tichá.
 • Majitel ocenil vynikající brzdný výkon této pneumatiky.
 • Spokojení motoristé uvedli, že pneumatiky poskytují skvělou přilnavost na mokru a v chladných podmínkách.
 • Spokojený uživatel uvedl, že tato pneumatika je nejlepší volbou, pokud chcete dobrou kvalitu.
 • Mnoho řidičů zmínilo, že tato pneumatika zajišťuje dobrou přilnavost na sněhu.

Nejprodávanější pneumatiky

Bridgestone Blizzak LM001 EVO 205/55 R16 91H

Bridgestone Blizzak LM001 EVO 195/65 R15 E 91T

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Vyvážená pneumatika vhodná na suchou i mokrou vozovku. Opotřebení je trochu větší kvůli omezené hloubce běhounu a směsi.

Igor M.

Velmi tichá, ostrá na volantu, na studené a mokré vozovce je vynikající, na sněhu je docela dobrá, ale ne nejlepší, brzdění vynikající, koupím znovu.

Ivan S.

Jsem s nimi velmi spokojen. Skvělé pneumatiky i na neudržované okresky, ale velmi příjemná jízda i na suchu. Dobré brzdné vlastnosti.

Petr K.


zimní pneu Bridgestone Blizzak LM001 EVO

Zimní pneumatika Blizzak LM001 EVO

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Bridgestone na videu