Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Hankook Winter i*cept RS3 W462

Winter i*cept RS3 je pneumatika navržená tak, aby poskytovala bezpečnost pro každodenní používání v zimním období. Poskytuje řidiči spolehlivou ovladatelnost na všech typech vozovek včetně sněhu, mokré a suché vozovky. Zejména malé drážky vytvarované na okraji hlavní drážky zvyšují styčnou plochu pneumatiky s vozovkou, a tím poskytují lepší přilnavost i při průjezdu zatáčkami pokrytými sněhem.

Vylepšené technologie pro aquaplaning

Zimní pneumatika i*cept RS3 navíc využívá různé technologie k dosažení účinného odvodu vody z pneumatiky, což má za následek vysokou stabilitu jízdy i na mokré, blátivé nebo rozbředlé vozovce. Kromě širokých drážek běhounu ve tvaru písmene V jsou jednotlivé bloky na povrchu protkány také malými drážkami. To umožňuje rychlý odtok vody a znatelně snižuje riziko vzniku aquaplaningu. Tomu napomáhá i nový, překrytý dezén ve tvaru písmene W, který zároveň nabízí lepší kontrolu nad řízením za deště.

Díky nové generaci směsi "Aqua Pine Compound" se vývojářům podařilo zkrátit brzdnou dráhu na mokré vozovce. Tradičně je používání směsí s obsahem siliky na úkor kilometrového výkonu pneumatik. Nová směs materiálů, která je založena na přírodních pryskyřicích, však tento kompromis překonává a dosahuje snížení otěru a zvýšení brzdné účinnosti.

Zimní pneumatika i*cept RS3 tak umožňuje až o 7 % kratší brzdnou dráhu na mokré vozovce a zároveň nabízí až o 10 % vyšší kilometrový výkon než její osvědčená předchůdkyně. Nová směs materiálů také zajišťuje lepší spojení mezi pneumatikou a vozovkou, čímž snižuje prokluzování a zvyšuje kilometrový výkon.

Několikanásobné ocenění předchůdců

Nová pneumatika Winter i*cept RS3 byla vyvinuta jako vylepšená verze předchozí pneumatiky Winter i*cept RS2, která získala v testu zimních pneumatik časopisu Auto Zeitung 2020 hodnocení "velmi doporučeno". Ve stejném roce získala pneumatika Winter i*cept RS2 také nejvyšší hodnocení od Auto Expressu a ADAC za vynikající jízdní vlastnosti, silnou trakci a velmi dobré vlastnosti na suché i mokré vozovce.

Výhody

 • Pneumatiky zajišťující bezpečnou každodenní jízdu v zimním období. Vychutnejte si stabilní jízdní vlastnosti svého vozidla i za zasněženého dne.
 • Obrácené polodrážky ve tvaru V (obrácené polodrážky ve tvaru V jsou navrženy opačně než hlavní drážky, což zlepšuje trakci na zasněžených silnicích).
 • Mikrohrany (Lamely umístěné po okrajích hlavních drážek zvětšují styčnou plochu a zajišťují lepší trakci na klikatých zasněžených silnicích).
 • Znatelný rozdíl v brzdění na zasněžených silnicích Vám jistě dodá klid.
 • 3D zimní lamely (3D klikaté lamely snižují vibrace bloků běhounu a zlepšují trakční a brzdné vlastnosti pneumatiky).
 • Směs Aqua Pine (Směs s vysokým obsahem siliky zajišťuje lepší výkon na mokru. Přírodní složky zajišťují pružnost pryže v širokém rozsahu teplot).
 • Různé technologie odvodu vody zajišťují bezpečnou jízdu na deštivých zimních silnicích.
 • Drážky Aqua slush edge (Velké drážky ve tvaru V umožňují rychlý průchod vody hlavními drážkami, čímž se snižuje hydroplaning).
 • Vodní trubková drážka (Vodní trubková drážka umístěná v ramenním bloku zlepšuje výkon na mokru tím, že vytlačuje vodu z hlavní drážky).
 • Bezpečná a příjemná jízda je možná díky pružnému ovládání i za nízkých teplot.
 • Vylepšená pevnost bloků běhounu (Díky užším drážkám a větším blokům běhounu mohou tužší pneumatiky zajistit snadnější ovládání vozidel na suchu s vyšším třením. Díky zvýšení příčné i podélné pevnosti pneumatiky mohou řidiči pocítit lepší pružnost i při nízkých teplotách).

Nejprodávanější pneumatiky

Hankook Winter i*cept RS3 W462 205/50 R17 93V XL MFS 3PMSF

Hankook Winter i*cept RS3 W462 205/55 R16 91H 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Výtečná ovladatelnost na sněhu. Jel jsem do kopce v čerstvě napadaném sněhu a předjížděl jsem i automobily 4x4.

Marián M.

Velmi odolná proti aquaplaningu. V bouřce jsem řezal zatáčky, jako bych jel na suchu. Velmi dobrá pneumatika.

Štěpán K.

Začal jsem pneumatikou RS od Hankooku, nyní mám již RS3 a pokaždé absolutní spokojenost. Dobré pneu a poměrně levné.

Pankrác L.

Zimní pneumatika Hankook Winter i*cept RS3 W462

Zimní pneumatika Hankook Winter i*cept RS3 W462

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook na videu