Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Firestone Winterhawk 4

Nová pneumatika Firestone Winterhawk 4 byla navržena tak, aby poskytovala optimální kontrolu a ovladatelnost v chladných a nepředvídatelných podmínkách a pro evropské řidiče a při jejím vývoji bylo dotazováno více než 20 000 koncových uživatelů. Jejich poznatky o každodenních řidičských problémech i o potřebě zimní pneumatiky, která by fungovala na sněhu i na mokru, pomohly inženýrům společnosti Firestone vyvinout zimní pneumatiku, kterou řidiči hledají.

Popis a vlastnosti produktu Firestone Winterhawk 4 (zimní pneumatika)

 • Firestone Winterhawk 4 (zimní pneumatika) jsou automobilové pneumatiky, které se dodávají v 84 různých variantách.
 • Model Winterhawk 4 (zimní pneumatika) se dodává v různých velikostech ráfků od 14 do 20 palců.
 • Modelová řada Winterhawk 4 (zimní pneumatika) byla oficiálně testována a má hodnocení přilnavosti na mokru B.

Firestone Winterhawk 4 (zimní pneumatika) jsou pneumatiky pro automobily, které je možné objednat online ještě dnes a je klasifikována jako zimní pneumatika. Speciální směs zimních pneumatik jim umožňuje zůstat měkčí při nízkých teplotách - nabízí tak lepší přilnavost, lepší brzdění a přesné ovládání. Tento model Firestone zahrnuje varianty, které jsou klasifikovány jako zesílené (XL). To znamená, že společnost Firestone navrhla tyto pneumatiky tak, aby byly schopné unést větší zatížení. Model Winterhawk 4 (zimní pneumatika) se dodává v různých velikostech ráfků od 14 do 20 palců.

Modelová řada pneumatik Winterhawk 4 (zimní pneumatika) byla oficiálně testována a má hodnocení přilnavosti na mokru B, hodnocení spotřeby paliva od C do E a hodnocení hlučnosti 71. Model pneumatik Winterhawk 4 (zimní pneumatika) se těší důvěře výrobců automobilů a je originální pneumatikou montovanou na některá vozidla.

Popis výrobce

Využijte zimu na maximum s pneumatikou Firestone Winterhawk 4. Tato zimní pneumatika nové generace poskytuje optimální kontrolu a ovladatelnost v chladných a nepředvídatelných podmínkách. Je navržena pro bezpečnou a úspornou jízdu a zajistí Vám kontrolu na zimních silnicích. Dezén běhounu spoléhá na jedinečné lamely, drážky a hrany, aby dosáhl trakce na sněhu, zatímco inovativní směs a konstrukce běhounu pomáhají pneumatice zastavit o 4 % rychleji na mokré vozovce než její předchůdce.

Prožijte zimu naplno:

 • Vynikající brzdění na mokru (lepší trakce na sněhu).
 • Vynikající výkon na sněhu (kratší brzdná dráha oproti předchůdci).

Pozoruhodné vlastnosti

Firestone Winterhawk 4 je směrová třecí pneumatika určená pro osobní automobily a městská SUV. Tento model pneumatiky, který přichází za atraktivní cenu, nabízí skvělý výkon pro typické povětrnostní podmínky střední Evropy.

Než se společnost rozhodla navrhnout nový vlajkový model této dceřiné společnosti Bridgestone, provedla průzkum mezi více než 20 000 evropskými motoristy. Dotazovaní motoristé se svěřili s problémy, se kterými se denně potýkají při řízení a také s potřebou zimních pneumatik, které by si vedly stejně dobře jak na sněhu, tak na mokré vozovce, což umožnilo inženýrům společnosti Firestone vytvořit model plně odpovídající potřebám koncových zákazníků. Firestone Winterhawk 4, který přišel nahradit model Winterhawk 3, má zajistit optimální kontrolu a nejlepší možnou odezvu při řízení v nepředvídatelných podmínkách.

Výhody

 • skvělé jízdní vlastnosti na sněhu
 • výjimečná ovladatelnost na mokré vozovce
 • krátká brzdná dráha na sněhu
 • výjimečná trakce na sněhu
 • krátká brzdná dráha na mokré vozovce


Recenze

 • Podle hrdých majitelů tato pneumatika zajišťuje skvělou trakci na sněhu.
 • Mnoho řidičů uvedlo, že tato pneumatika je mimořádně výhodná, protože má skvělý poměr ceny a kvality.
 • Mnoho motoristů zmínilo, že tato pneumatika měla dobrou trakci za deště.
 • Kupující ocenili vynikající brzdný výkon této pneumatiky na mokru.
 • Několik spotřebitelů zmínilo, že na ně udělala dojem hladká a tichá jízda.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Zatím najeto 5000 km , jsem s nimi velmi spokojen.

Aleš C.

Cena byla docela dobrá v porovnání s Bridgestone a Michelin. I když se snažím vynechávat co nejvíce zledovatělé silnice, v dešti nebo na sněhu fungují dobře.

Pavel K.

Brzdná dráha je poměrně krátká bez ohledu na počasí. Žádné zvuky z vozovky, dobrá odezva a působí docela spolehlivě. Na to, že se jedná o levnou pneumatiku, je to opravdu dobrý poměr cena/výkon.

Roman H.

Zimní pneumatika Firestone Winterhawk 4

Zimní pneumatika Firestone Winterhawk 4

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Firestone na videu