Doplnění k představení a doporučení pneumatik Kumho

Recenze pneumatik Kumho

Kumho je jihokorejský výrobce pneumatik, který již 60 let vyvíjí kvalitní dezény. Je světovým lídrem ve výrobě vysoce kvalitních pneumatik, ročně vytvoří až 68 milionů pneumatik.

Značka se stala volbou pro miliony zákazníků po celém světě. Společnost Kumho je totiž výrobcem originálního vybavení pro některé z největších automobilových společností, jako jsou například BMW, Mercedez-Benz a Ford.

Naše recenze pneumatik Kumho se zabývaly několika variantami pneumatik navržených společností Kumho. Můžete si je přečíst a zjistit, zda Vás některá konkrétní pneumatika zajímá.

Proč si koupit pneumatiky Kumho?

Kompletní sortiment výrobků

Kumho si udržuje pozici renomované světové značky tím, že vyrábí rozsáhlou řadu pneumatik pro spotřebitelský trh.

Pneumatiky Kumho jsou určeny pro mnoho trhů, některé z jejich kategorií zahrnují pneumatiky s mimořádně vysokým výkonem, které se objevují v závodních soutěžích po celém světě. Výrobce také uspokojuje standardní poptávku spotřebitelů tím, že vyrábí celoroční pneumatiky pro sedany a minivany a kromě toho také zimní a terénní pneumatiky pro všechny typy vozidel.

Neustálé zlepšování

Společnost Kumho se snaží neustále zdokonalovat stávající konstrukce a vytvářet nové technologie, které budou použity v budoucích pneumatikách.

Společnost Kumho tento přístup posunula na globální úroveň vytvořením několika výzkumných a vývojových center umístěných v Asii, Evropě a USA. Snaha o podporu inovací vedla společnost Kumho k vývoji mnoha technologií a materiálů, které lze využít ke zlepšení jízdních vlastností.

Nové průlomové poznatky přinesly pryžové směsi, které optimalizují jízdu a metody konstrukce pneumatik, které zlepšují celkovou kvalitu pneumatik. Publikované recenze pneumatik Kumho zdůrazňují výhody, které jednotlivé technologie nabízejí, jsou-li součástí pneumatiky.

Rozšiřující se výkon

Společnost Kumho je známá tím, že vyrábí cenově výhodné pneumatiky pro celou řadu typů vozidel. Cenové odlišení, kterým Kumho konkuruje, neubírá na vynikajícím výkonu, který jejich pneumatiky nabízejí.

Pneumatiky Kumho podávají výjimečně dobré výkony na všech površích; suchý, mokrý nebo zasněžený terén není schopen být překážkou pro vozidla poháněná pneumatikami Kumho. Nejmodernější technologie zabudované do pneumatik této značky, jako jsou běhounové směsi s příměsí oxidu křemičitého, spolu s 3D konstrukcí minimalizující teplo, dále zvyšují výkon pneumatik.

Konstrukční vlastnosti

Komfort

Korejský výrobce navrhuje pneumatiky, které dosahují dokonalé rovnováhy mezi jízdním komfortem a přilnavostí k vozovce a vytvářejí tak solidní nabídku. To je základním kamenem, na kterém stojí inovace Kumho, jako je ESCOT, která optimalizuje brzdění a zlepšuje odezvu řízení.

Společnost Kumho navrhuje prvky zajišťující kvalitu životnosti, jako je technologie XRP, která je díky své speciální pryžové směsi schopna odolat propíchnutí pneumatiky, což Vám umožní užívat si pohodlnou jízdu bez obav ze skoků, popraskaných silnic nebo úlomků.

Zpracování

Společnost Kumho navrhuje pneumatiky s mnoha funkcemi, které zvyšují jízdní potenciál vozidla. Pro zlepšení ovladatelnosti na rovinkách a při rychlém průjezdu zatáčkou je třeba začlenit řadu prvků.

Proces začíná tím, že Kumho využívá pokročilý silikagel v celé kontaktní ploše pneumatiky, aby se zvýšila přilnavost na suchém i mokrém povrchu. Středové žebro zajišťuje stabilitu a přilnavost při sprintech v přímém směru. Nakonec jsou využity dezén a ramenní bloky, které zajišťují schopnost zatáčet vysokou rychlostí v těch nejostřejších zatáčkách.

Dlouhá životnost

Pneumatiky Kumho jsou ideální volbou při rozhodování o koupi pneumatiky, která je cenově výhodná a poskytuje rozsáhlou záruku na opotřebení běhounu.

Pneumatiky Kumho v průměru poskytnou záruku v rozmezí 40 000 - 80 000 km. Značka je schopna zaručit přesnou míru užitečné životnosti běhounu, a to díky přísným testům prováděným v reálném provozu, nikoliv na zkušebních tratích nebo při počítačových simulacích.

Dalším důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu spolu s životností, je skutečnost, že pneumatiky Kumho jsou cenově výrazně levnější než podobné protějšky, což dále zvyšuje atraktivitu variant pneumatik navržených touto společností.

Nejprodávanější pneumatiky Kumho

Díky několikaletým zkušenostem s výrobou se společnosti Kumho podařilo vytvořit několik pozoruhodných konstrukcí pneumatik. Uvádíme pouze několik nejlepších pneumatik Kumho, kterými můžete vybavit své vozidlo.

Kumho Ecsta MX Run Flat KU15

Pneumatika Ecsta MX využívá technologii run-flat, která zajišťuje výkon i po proražení pneumatiky. Kvalitu pneumatiky dále podporuje tato technologie, protože tyto mimořádně výkonné pneumatiky jsou určeny pro sportovní vozy a jsou navrženy pro výdrž.

Pro uspokojení nadšenců byly pneumatiky vyrobeny se směsí běhounu, která zvyšuje trakci za každého počasí. Mezi další vlastnosti patří ramenní bloky a čtyři široké obvodové drážky spolu s bočními drážkami, které odvádějí vodu od stopy. Jedná se o skvělé vysoce výkonné pneumatiky, které byste měli zvážit, pokud řídíte sportovní vozidlo.

Kumho Sense

Kumho Sense je nadčasový design, který je určen pro běžné spotřebitele, kteří hledají solidní, dlouhotrvající a nekomplikovanou pneumatiku pro své každodenní potřeby.

Pneumatika Sense je cenově dostupná a má dostatek konstrukčních prvků, které jí umožňují udržet přilnavost při průjezdu zatáčkou a jízdě po hrbolatých silnicích. Pneumatika také vykazuje chytré funkce, které jí umožňují udržet přilnavost k vozovce za každého počasí, obratně zvládá mokré a zasněžené silnice. Pneumatiky Kumho Sense nabízí skvělý poměr ceny a výkonu a je skvělou základní pneumatikou na Vaše sedany nebo minivany.

Uznání průmyslu

Cena iF Design Award 2017

Společnost Kumho Tires získala prestižní ocenění iF Design Award díky vynikajícímu designu dvou modelů pneumatik. Pneumatika ECSTA PS71 a koncepční pneumatika nazvaná Smasher si odnesly dvě ocenění za design, protože se jedná o inovativní návrhy, které posouvají hranice možností