Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Udržte si kontrolu v dešti i na sněhu. Vector 4Seasons nabízí vyšší odolnost proti aquaplaningu na mokré vozovce a o 11 % kratší brzdnou dráhu na ledu.* Ovladatelnost za sucha je spolehlivá, tuhé bloky běhounu dodávají lepší stabilitu při řízení i zatáčení.

Vynikající výkon po celý rok

Pneumatika, která se přizpůsobí různým povětrnostním podmínkám vám nabídne vysoký výkon po celý rok. Technologie Weather Reactive společnosti Goodyear umožňuje pneumatice Vector 4Seasons přizpůsobit se změnám ročního období. Specializované bloky dezénu SmartTRED se přizpůsobují jízdním podmínkám.

Záběr za všech jízdních podmínek

Udržte si přilnavost díky směsi do každého počasí, která je výkonná v letních i zimních teplotách. Díky 3D vaflovým lamelám nabízí pneumatika Vector 4Seasons lepší záběr na sněhu a ledu než konkurence.* Pneumatika je certifikována symbolem sněhové vločky, který označuje splnění oficiálních standardů pro specializované zimní pneumatiky.

Šetrnost k životnímu prostředí

Dojeďte dál za méně paliva s pneumatikami se snadným odvalováním. Díky směsi pro každé počasí a ploššímu profilu, který roznáší tlak rovnoměrně, má pneumatika Vector 4Seasons také delší kilometrovou životnost.

    

Výhody

  • Vynikající výkonnost na mokrém a suchém povrchu i na sněhu
  • Kratší brzdná dráha na suchu a vylepšená ovládatelnost na suchu
  • Velmi dobrá odolnost proti aquaplaningu
  • Záběr za všech jízdních podmínek
  

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Pneumatiky jsou vhodné pro celoroční městský provoz. Jezdím s nima léto/zima. Pro je, že nemusíte kupovat letní/zimní sadu. Pneu sedí dostatečně i na souvislé vrstvě sněhu.Testovaní na sněhu jsem si užil! Pneu seděli dobře.

Vojta B.

Celeoroční pneumatika Goodyear VECTOR 4SEASONS

Celeoroční pneumatika Goodyear VECTOR 4SEASONS/h4>

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Goodyear VECTOR 4SEASONS na videu