Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Nejen cena hraje prim

Pneumatiky Continental VanContact 4Season jsou kvalitní pneumatiky původem z Němečka.

Bez problémů si poradí s mokrou nebo suchou vozovkou. Použitelné v horské terénu v každém období. Je skvělou volbou pro majitele dodávek.

Aquaplaning není strašák

Vysoký počet lamel maximalizuje délku hrany, aby došlo k propojení s mokrou vozovkou, a zlepšuje tak brzdný výkon na mokré vozovce. Díky této technologii se nemusíte bát mokrých, ani zasněžených vozovek. Navíc, Odvodnění ve tvaru V a široké boční drážky úspěšně působí proti aquaplaningu.

Něco o výrobci

Continental AG je další z gigantů v prostředí pneumatik, je 4 největším prodejcem na světě. Specializují se v nižších cenách skrz čas, jelikož s jejich pneumatikami je nižší spotřeba paliva, tudíž jde o dobrou investici do budoucna. Pneumatiky Continental můžete nakoupit pro osobní auta, dodávky, autobusy, Motorky, nebo také například jízdní kolo. S dlouhou historií (Od roku 1871) je firma jedna z nejstarších a nejdůvěryhodnějších v této brandži.

Výhody Continental VanContact 4Season

  • Nízká spotřeba paliva
  • Dobrá stabilita v dešti i sněhu
  • Výborné brždění na suchých cestách
  • Nízká hlučnost

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Maximální spokojenost, používal jsem je dlouho a ani jednou nenaskytl problém. Tiché, kontrolovatelné, přemýšlím nad nákupem další sady

Patrik K.

Projel jsem s nima ledacos, lesy, kopce, špatné cesty a všechno vydržely, doporučuju každému kdo uvažuje nad novými pneumatikami.

Jan R.

Skvělé pneumatiky do terénu.

Ondřej P. Hankook RT05 DynaPro MT2

Celoroční pneumatika Continental VanContact 4Season

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook RT05 DynaPro MT2 na videu