Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Bridgestone Blizzak W810

Moderní zimní pneumatiky Bridgestone, které nabízí vysokou spolehlivost a ochranu proti veškerým druhům počasí zimním období a které jsou určené pro dodávky a lehké užitkové vozy, se pyšní vynikající výkonností a odolností vůči opotřebení.

Vyspělé 3D lamely a vysoký poměr drážek zajišťuje velkou kontaktní plochu se sněhem a vysokou přilnavost pro jistou ovladatelnost za všech zimních podmínek.

Optimalizovaný dezén s vysokou hustotou hran výrazně zvyšuje záběrové a brzdné vlastnosti na sněhu, ledu i mokru.

Vyspělá svrchní směs a lehká konstrukce zvyšuje odolnost vůči opotřebení a zároveň snižuje valivý odpor a spotřebu paliva. Zároveň však zůstala zachována léty prověřená odolná kostra.

Co Blizzak W810 nabízí?

  • Vynikající ovladatelnost v zimě
  • Dlouhodobý výkon
  • Nákladově efektivní provoz

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Dobré pneumatiky pro sníh/led, zimní podmínky. I poměr cena/výkon je na vysoké úrovni. Neváhal bych doporučit je každému, kdo hledá dobrou zimní dodávkovou pneumatiku. Bridgestone je prostě značka, která nezklame. Tedy alespoň mě ne. Dávám pět hvězd z pěti.

Adam F.

Pneumatiky této značky přímo excelují v daných podmínkách. V budoucnu se budu určitě dívat po dalších od této firmy

Jan K.

Pneumatika je velmi dobrá. Jede skvěle do kopce a hlavně je tichá, trochu rychle se opotřebuje, ale ještě jednu zimní sezónu určitě vydrží. Každou zimu jsem používal jiné gumy, teď se určitě budu držet těchto.

Karel F.


zimní pneu Bridgestone Blizzak W810

Vyberte z naší nabídky pneu