Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Se zimními pneumatikami Dunlop Winter Sport 5 budete mít své auto pod kontrolou za každého počasí. Poradí si s chladnými rány, deštivými přeháňkami i sněhovými závaly. Jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, které se používají i při výrobě špičkových závodních automobilů. Oproti předchozím modelům zde najdete hlubší drážky, směrový dezén, delší úhlové střední lamely, rovnější povrch běhounu i více kontaktní plochy. Navíc se opotřebovávají naprosto rovnoměrně, jejich provoz je bezpečnější, úspornější a pohodlnější.

Skvělá přilnavost na mokré silnici

U pneumatik Dunlop Winter Sport 5 jsou úhlové střední lamely delší než u předchozích modelů. Díky této inovaci je jejich uvolňovací schopnost ještě vyšší, lépe přilnou k povrchu a také příčná přilnavost na mokré silnici dosahuje lepších výsledků. Skvěle tedy chrání před nebezpečným aquaplaningem. Speciálně navržený směrový dezén vytlačuje vodu do drážek, které jsou nově ještě hlubší, aby zvládly odvádět více vody nebo bláta.

Pneumatiky Dunlop Winter Sport 5 SUV (Winter Tyre) 4x4 jsou pneumatiky pro vozy 4x4, které se dodávají ve 23 různých variantách. Model Winter Sport 5 SUV (Winter Tyre) se dodává v různých velikostech ráfků od 16 do 20 palců. Modelová řada pneumatik Winter Sport 5 SUV (Winter Tyre) má rozměry pneumatik, které byly oficiálně ohodnoceny jako pneumatiky s přilnavostí na mokru v rozmezí od E do B. Model Dunlop Winter Sport 5 SUV (Winter Tyre) má hodnocení spotřeby paliva v rozmezí od B do E. Tento model Dunlop má hodnocení hlučnosti v rozmezí od 69 do 73 bodů. Tato pneumatika je klasifikována jako zimní pneumatika.

Výhody

  • Snížení spotřeby paliva.
  • Odolnost proti aquaplaningu.
  • Výborná příčná přilnavost na kluzkém povrchu.
  • Přilnavost, kterou vaše SUV potřebuje na nepředvídatelných zimních cestách.
  • Vyšší výkon na zasněžených silnicích - Optimalizovaná geometrie, která vede ke zvýšení tuhosti bloku, a tím k rovnoměrnému rozložení tlaku.
  • Vynikající boční přilnavost na kluzkém povrchu - Středové lamely, nyní rovnoběžné s okraji bloku, se prodloužily a zlepšily svou schopnost otevřít se a zachytit se na povrchu.
  • Ochrana proti aquaplaningu (voda a břečka) - Zvětšil se objem vody, kterou lze odvést.
  • Improved fuel efficiency - Optimized weight distribution in the tire.

zimní pneumatika Dunlop SUV WINTER SPORT 5

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Po 6 sezónách na Continentalu jsem boužel nemohl objednat znovu Conti a volba padla na tyto Dunlop. V jízdních vlastnostech jsou srovnatelné s Conti TS850 - nebylo jim co vytknout za jakéhokoliv počasí a méně se opotřebovávaly. Po 2 sezónách a cca 37 500 km byly sjeté na 4,5 a 7 mm. Octavia 3 RS combi TDI

Igor K.

Silný výkon v chladném a vlhkém počasí. Dobrá odolnost proti aquaplaningu.

Jana B.

S touto pneumatikou se na silnici cítím opravu bezpečně. Jsem ohromen jejím výkonem, zvláště když vidím ostatní auta v problémech.

Martin M.

Zimní pneumatika Dunlop Winter Sport 5 SUV

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Dunlop na videu