Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Celoroční pneumatika FSR-401

Celoroční pneumatika pro osobní vozy Fortune FSR-401 zaručuje bezpečnost v létě i zimě. Směs běhounu pneumatiky zlepšuje výkonnost jak v zimním, tak i letním období. Zvýšená přilnavost pneumatiky na suchém i mokrém povrchu vozovky, dobrý brzdný výkon. Pneumatika Fortune FSR-401 vyniká skvělým záběrem, přesným brzděním, vysokou ovladatelností při zachování bezpečnosti i na mokré vozovce.

Pneumatika Fortune FSR-401 má dobrou přilnavost za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Vysoký nájezd podpořen úpravou běhounu a vylepšením dezénu umožňuje vysokou životnost penumatiky při zachování charakteristik bezpečnosti a výkonu.

Řešení pro vaši peněženku

Úspora na valivém odporu byla získána optimalizací vzoru dezénu, boční struktury a vnitřní stavby pneumatiky Fortune FSR-401. Nízká hlučnost pneumatik Fortune FSR-401 - pneumatika je ohleduplná k okolí, což ocení především obyvatelé měst. Navíc díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky.

Široké obvodové drážky pneumatik Fortune FSR-401 zaručují, vysokou přilnavost a stabilní jízdní vlastnosti na zimních vozovkách. Silikáty s vysokým povrchem zlepšují trakci pneumatiky Fortune FSR-401 za mokra, snižují valivý odpor a prodlužují životnost běhounu. Bezpečnost na zasněžených a mokrých vozovkách díky technologii lamel. Na sněhu a mokru si řidič může s pneumatikami Fortune FSR-401 užívat bezpečnou jízdu.

Výhody

  • Složky běhounu pneumatiky Fortune FSR-401 brání opotřebování pneumatiky.
  • Nízký valivý odpor umožňuje nižší spotřebu paliva a sníženou hladinou hluku.
  • Zlepšené ovládání na suchých cestách, kratší brzdná dráha.
  • Dobré ovládání a efektivita při brzdění na mokru.
  • Pneumatika s technologií snižující hluk uvnitř vozidla.

Nejprodávanější pneumatiky zima 2022/2023

FORTUNE FSR-401 195/65 R15 95V XL M+S 3PMSF

FORTUNE FSR-401 185/65 R15 88H M+S 3PMSF

FORTUNE FSR-401 165/70 R14 81T M+S 3PMSF

FORTUNE FSR-401 205/55 R16 94V XL M+S 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Levnější celoročku ve slušné kvalitě - jako je tato guma - na trhu neseženete. Zatím spokojenost, uvidím, jak se popasuje s prvním sněhem.

Marek L.

Jízdu na sněhu i ledu zvládá. Zatím nevidím žádný problém.

Petra P.

Že prý jízda na ní je otázka štěstěny? Nemyslím si. Mám ji sice jen krátkou dobu, ale žádný problém. A cena je za celoročku bezkonkurenční.

Kamil O.

Celeoroční pneumatika FORTUNE FSR401

Celoroční pneumatika FORTUNE FSR-401

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Fortune na videu