Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Pneumatika Sava ESKIMO SUV 2

Vysoce výkonná SUV zimní pneumatika pro jízdu na sněhu a ledu. Pevné bloky pneumatiky umožňují pevnější hrany, což zvyšuje přenos síly na sněhem pokrytých silnicích a zaručuje výjimečné ovládání a brzdění na sněhu. Pneumatika Sava ESKIMO SUV 2 vytváří dlouhou a širokou stopu s rovnoměrným rozložením tlaku mezi pneumatikou a silnicí, díky čemuž zajišťuje výjimečnou kontaktní plochu na ledových silnicích pro lepší ovládání. Vylepšený návrh středového žebra této pneumatiky zlepšuje zatáčení vozů SUV a snižuje hladinu hluku, díky čemuž dodává lepší zatáčení a sníženou hladinu hluku na suchých silnicích. Pneu Sava ESKIMO SUV 2 rychle absorbuje a odvádí vodu a břečku z běhounu a umožňuje tak skvělý kontakt na mokrých silnicích.

Vlastnosti pneumatiky

  • Výjimečné ovládání a brzdění na sněhu
  • Vylepšené zatáčení
  • Vynikající kontakt na mokrých vozovkách

Výhody

  • Silné bloky optimalizované pro vozy SUV
  • Obvod pneumatiky o více poloměrech
  • Atletický design žeber
  • Obvodové drážky na optimální pozici

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Díky optimalizovaným obvodovým drážkám je značně snížené riziko aquaplaningu, kterého jsem se jako řidič vždy na silnici bál. S těmahle pneumatikama už tolik nemusím, ale jezdím stejně opatrně.

Ivan L.

Díky silným blokům je auto na těchto pneumatikách i ve sněhu k nezastavení. Ovládá se výjimečně snadno, dobré odezvy v řízení, doporučuji.

Mirek S.

Obvod pneumatiky o více poloměrech zajistí dlouhou a širokou stopu i na zasněžené silnici. Řizení je parádní, vždy víte, kde je limit. Koupím znovu.

Ivo K.

Zimní pneumatika Sava ESKIMO SUV 2

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Sava na videu