Recenze pneumatik Barum

Společnost Barum Tires se sídlem v České republice vyrábí pneumatiky od roku 1967. V roce 1993 se značka spojila s německým pneumatikářským gigantem Continental. Toto spojení poskytlo společnosti Barum bohaté zkušenosti, kompetence a přístup k vysoce pokročilým technologiím výroby pneumatik.

Značka vyrábí fantastický sortiment pneumatik pro osobní, velkoprostorová a průmyslová vozidla. Její pneumatiky pro osobní vozy jsou vyráběny s konstrukčními prvky, které zvyšují výkonnost vozidla tím, že zlepšují nabízenou kontrolu a přilnavost.

Kromě toho jsou její pneumatiky cenově dostupné, protože společnost Continental již vyrábí prémiové pneumatiky,

Barum si klade za cíl zacelit mezeru, která zůstala na trhu levných pneumatik. Kontrolní podíl využívá značku pro vybranou distribuci, která obsluhuje trhy s pneumatikami v Evropské unii a Rusku.

Proč kupovat pneumatiky Barum?

Získané znalosti

Continental je jedním z předních evropských výrobců s celosvětovou působností a je výrobcem originálního vybavení pro mnoho předních automobilových společností.

Partnerství společnosti Barum jí umožňuje soustředit se na výrobu kvalitních pneumatik, zatímco pokročilý výzkum výrobních procesů a technologií společnosti Continental je začleněn do jejích konstrukcí. To již přineslo své ovoce, neboť značka pravidelně uvádí na trh nové výrobky a zvyšuje roční produkci na více než 15 milionů kusů.

Když si koupíte pneumatiku Barum, víte, že její standard kvality je na stejné úrovni jako u německých výrobců.

Kvalita za rozumný rozpočet

Řidiči důvěřují výrobci pneumatik, který nabízí vyvážené jízdní vlastnosti za přijatelnou cenu. Tato značka splňuje obě tyto podmínky a vyrábí skvělou řadu levných pneumatik pro několik typů vozidel.

Kromě toho značka nabízí specializované zimní pneumatiky pro sedany a SUV za výrazně nižší cenu než konkurenční možnosti. Značka působí na trhu již 70 let a její nasbírané zkušenosti přinášejí jeden skvělý kvalitní dezén za druhým. Vyrábí pneumatiky s konstrukčními prvky, které řidičům výrazně zlepšují zážitek z jízdy. Naše recenze pneumatik Barum potvrdily skvělý výkon, ideální pro řidiče s nízkými náklady.

Vlastnosti designu

Manipulace

Pneumatiky Barum obsahují prvky, jako jsou počítačem optimalizované dezény, které řidičům umožňují okamžité brzdění a udržení trakce na suché vozovce.

Ve snaze zvýšit přilnavost bez ohledu na jízdní povrch jsou její pneumatiky vybaveny širokými obvodovými drážkami, které odvádějí vodu. Pro boj se zimním počasím konstruuje značka své pneumatiky s kousacími hranami a pokročilými běhounovými směsmi, které udržují stálou přilnavost na sněhovém povrchu.

Dlouhá životnost

Značka zvětšuje kontaktní plochu konkrétních modelů, aby prodloužila životnost pneumatiky. Pokročilé běhounové směsi použité v konstrukci pneumatik Barum navíc prodlužují jejich životnost a poskytují řidičům vynikající poměr ceny a výkonu.

Barum Tires vyrábí své pneumatiky s indikátory opotřebení běhounu, které řidičům umožňují snadno sledovat stav pneumatiky. Společnost však nemá v úmyslu, aby řidiči tuto chytrou funkci využívali, protože pneumatiky mají vydržet tisíce kilometrů.

Letní pneumatiky

  • Barum Bravuris 2
  • Barum Bravuris 3
  • Barum Brillantis 2

Zimní pneumatiky