Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Nová pneumatika Nokian Seasonproof je ideálním řešením pro řidiče, kteří chtějí dát sbohem sezónním výměnám pneumatik a zajistit si bezpečnou a bezstarostnou jízdu po celý rok. Nokian Seasonproof je spolehlivá a bezpečná celoroční pneumatika pro zimní vozovky pokryté čerstvým či rozbředlým sněhem se špičkovými výkony a vynikající kontrolou nad vozidlem i v letních podmínkách.

 

Odolnost ve všech podmínkách

Koncept Season Sense v sobě propojuje tři technické inovace, které se týkají lamel, dezénu a běhounové směsi. Pro všestranný celoroční výkon a maximální bezpečnost na sněhu a suchém povrchu jsme vyvinuli multifunkční celoroční lamely a moderní směrový dezén. Výjimečnou přilnavost na mokru a sněhové břečce zajišťují nové celoroční kanálky pro odvod vody a rozbředlého sněhu.

Kombinace odolné kostry a vyztužených bočnic chrání pneumatiku proti defektu a výrazně zvyšuje kilometrový nájezd.

 

Úspory paliva

Odolná vůči opotřebení i při intenzivní námaze a vyniká v širokém rozpětí teplot – od náhlých studených dnů až po horké léto. Byla pečlivě vyvinuta tak, aby zajistila minimální valivý odpor, ale zároveň maximální přilnavost v rozličných podmínkách.

Pneumatika Nokian Seasonproof zajišťuje prvotřídní bezpečnost za každého počasí.

Výhody

  • Větší odolnost
  • Větší přilnavost na sněhu
  • Krátká brzdná dráha na mokru i suchu
  • Šetří palivo a životní prostředí

Nejprodávanější pneumatiky

Nokian SEASONPROOF 175/65 R14 86H XL

Nokian SEASONPROOF 195/65 R15 95V XL

Nokian SEASONPROOF 165/70 R14 81T

Vyzkoušel jsem jízdu za silného deště, krásně auto sedí, super, vysoký dezén cca 8 mm, jsem spokojen.

Marek K.

Dobré vlastnosti na sněhu, nízký hluk při jízdě, úspora oproti 2 sadám pneumatik na jízdu převážně po městě, výhodný poměr cena X výkon. Kvalitní značkové pneumatiky na celoroční jízdu za příznivou cenu

Jakub H.

Pneumatika Nokian SEASONPROOF

Vyberte z naší nabídky pneu