Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Pneumatika Hankook RF11 Dynapro AT2

Odolná směs pneumatiky Dynapro AT2 nabízí delší životnost běhounu, díky optimální kombinaci špičkových plniv a pružných pryžových materiálů. Nízkohysterezní směs sazí zajišťuje nízký valivý odpor a poskytuje vysoký kilometrový výkon.

Počet ujetých kilometrů výrazně zvyšuje technologie ProMileage, která maximalizuje kontakt pneumatik s vozovkou a rovnoměrně rozkládá síly při zrychlování, brzdění a zatáčení.

Vícesměrné drážky a lamely běhounu jsou uspořádány tak, aby vytvářely lepší trakci v jakémkoli směru. Kombinace bočních bloků v ramenní oblasti zlepšuje trakci v terénu.

Hluk ze silnice je minimalizován díky tvaru ramenních bloků. Výztuhy bloků běhounu slouží k tomu, aby se zabránilo hluku a optimalizoval se pohyb pro pohodlnější jízdu. Stupňovité hrany bloku vytváří zvukovou bariéru snižující hlučnost pneumatiky.

Výhody

  • Pneumatika do každého terénu
  • Prvotřídní trakce a ovladatelnost v terénu i na sněhu
  • Vynikající záběrové vlastnosti
  • Nízká míra hlučnosti
  • Delší životnost
  • Odolná směs

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Jsou dobrým a všestranným pomocníkem. Při jízdě v terénu jsem zatím nezažil situaci, kdy by ostatní na "terénnějších" pneumatikách měli výkonnostní náskok před námi.

Bohdan H.

Na silnici za sucha nejsou špatné. Na mokru rozhodně nepřilnou tak dobře jako dobré celoroční/výkonné silniční pneumatiky. Já si je ale koupil do terénu a tam fungují na jedničku.

Evžen L.

Měl jsem dvě sady těchto pneumatik a v obou případech jsem najel 100 000 km. Nikdy žádný problém. V terénu perfektní. Neváhal bych si je pořídit znovu a znovu.

Martin M.

Celeoroční pneumatika Hankook RF11 Dynapro AT2

Celeoroční pneumatika Hankook Dynapro AT2

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook na videu