Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Nokian Seasonproof SUV

U pneu Seasonproof SUV majitelé ocení především dobrou jízdní stabilitu i přilnavost. Díky stabilizátorům dezénových bloků. Navíc dostaly vylepšenou, silnější kostru, optimalizovanou běhounovou směs, a současně bočnice zpevněné extrémně silnými aramidovými vlákny. Odolávají tak nárazům i případným průpichům při jízdě v náročných podmínkách.

Větší stabilita pro SUV a crossovery

Oblast ramen pneumatiky Nokian Seasonproof SUV je speciálně uzpůsobená pro užití u SUV vozidel díky stabilizátorům dezénových bloků, které zvyšují jízdní stabilitu. Pneumatika tak zajišťuje kontrolu nad vozidlem a přesnou ovladatelnost na deštěm zmáčených silnicích i na zasněžených zimních vozovkách.

Nové SUV pneumatiky jsou vybavené silnou a vylepšenou kostrou a běhounovou směsí optimalizovanou pro SUV vozidla a zároveň využívají jedinečné technologie aramidových bočnic od Nokian Tyres. Silná kostra pneumatiky Nokian Seasonproof SUV v kombinaci se speciálně zpevněnými aramidovými bočnicemi zvyšují odolnost pneumatiky a zajišťují, že pneumatika odolá všem nárazům a průpichům, ke kterým by během jízdy mohlo dojít.

Výhody

  • Prvotřídní celoroční bezpečnost, zejména na zasněžených silnicích a za deštivého počasí
  • Vynikající kilometrová životnost a zvýšená odolnost
  • Nízký valivý odpor šetří palivo a životní prostředí
  • Technologie aramidových bočnic zajišťuje jedinečnou ochranu před průpichy a průrazy
  • Oficiálně schváleno pro použití v zimě.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Skutečně dobrá celoročka. Se sněhem si poradí a v létě se příliš neopotřebovává. Doporučuji

Bohumil S.

Adaptabilita na různé podmínky je u této pneumatiky skutečně famózní. Asfaltové i štěrkové zpevněné cesty, v zimě i v létě, na suchu i na mokru. Koupím znovu.

Andrej C.

Struktura pneumatiky také zajišťuje nižší valivý odpor a tím také nižší spotřebu paliva. To můžu z vlastních zkušeností potvrdit. Doporučuji.

Marcel K.

Celeoroční pneumatika Nokian Seasonproof SUV

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Nokian na videu