Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Pneumatika Pirelli Scorpion Verde All Season

Šetrnost je vlastnost, která byla zdůrazněna i u pneumatiky Pirelli Scorpion Verde All Season. Toho je dosaženo kombinací směsi pneumatiky a běhounu pneumatiky, což přispívá k vytvoření nízkého valivého odporu. Nízký valivý odpor znamená nejen to, že do ovzduší je vypouštěno méně škodlivých emisí, ale také zvyšuje úsporu paliva, díky čemuž je palivo levnější po celý rok.

Jednou z hlavních vlastností pneumatiky Pirelli Scorpion Verde All Season je skutečnost, že ji lze používat po celý rok. Je to díky velmi inovativní směsi pneumatiky, která se dokáže přizpůsobit a fungovat při různých teplotách. To zvyšuje přilnavost za mokra i za sucha. Aby se pneumatika vypořádala se sněhem a ledem, byly do ní začleněny drobné lamely, které zlepšují trakci v obtížném terénu a také odvádějí vodu, čímž zabraňují vzniku aquaplaningu.

Pneumatika Pirelli Scorpion Verde All Season byla vyvinuta s řadou žeber zkonstruovaných po celé délce pneumatiky. Tato žebra nejenže vytvářejí pevnější pneumatiku, ale také zvyšují její odolnost. Toho je dosaženo tím, že žebra maximalizují kontakt mezi vozovkou a pneumatikou, rovnoměrně rozkládají opotřebení pneumatiky a zabraňují vzniku lysin na jednom místě.

Výhody

  • Šetrná k životnímu prostředí a vaší peněžence.
  • Pneumatiku lze používat po celý rok.
  • Zvýšená stabilita pneumatiky.
  • Dostupná také s technologiemi Run flat a PNCS.

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Pneumatiky mají velmi dobrou přilnavost za mokra i za sucha, jsou tišší a mají lepší spotřebu paliva. Moje auto se také lépe ovládá, při rychlém průjezdu zatáčkou je pocitově stabilnější. Koupil bych znovu.

Petr Š.

Dobrá přilnavost v zatáčkách a na mokrých a štěrkových cestách. Většinou jsem ale jezdil po silnicích a na vzdálenostech 50 - 200 km. Pravděpodobně mají dalších 5000 km, než bude potřeba výměna.

Alex A.

Velmi tiché, s vynikající přilnavostí a ovladatelností a především účinné na mokrém asfaltu. Určitě koupím znovu!

Adam H.

Pneumatiky Pirelli Scorpion VERDE ALL SEASON

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Pirelli na videu