RONAL R68 DISK S MNOHA PAPRSKY

RONAL GROUP nabízí disk značky RONAL s označením R68, který doplňuje rozsáhlý sortiment značky na trhu s příslušenstvím.

Disk R68 představuje mnohapaprskový design v nové, svěží a moderní podobě. Disk přesvědčí uživatele jedinečnou hrou vzájemně předsazených jednotlivých loukotí: 20 protilehlých, ale přesto propojených paprsků tak tvoří technickou i vizuální jednotu. Jemné a zdobné, ale přesto jasné linie dodávají designu dynamický a sportovní charakter. 

R68 je k dispozici se dvěma různými barevnými povrchy: jako Jetblack nebo inovativní Hyper grey (barevná inovace značky RONAL).

Design s mnoha paprsky se hodí pro celou řadu různých typů a značek vozidel, například v originálních rozměrech pro Mercedes třídy E (hybrid), BMW řady 1 (M135i), Renault Megane RS a Seat Cupra Formentor, podobně pak pro Ford Focus ST/RS, Mitsubishi Outlander (hybrid), Toyota Supra, BMW řady 3 (hybrid) a VW Golf 8.

Disk RONAL R68 je k dispozici ve velikostech 8.0x18 a 9.0x18 palců s vybranými roztečemi montážních otvorů s upevněním na 5 otvorů.

Alu disk R68