Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Pneumatika Fortune FSR-302

Fortune FSR-302 podporuje výjimečnou trakci v každém terénu. Agresivní dezén s rozloženými bloky a vysokým umístěním dutin zvyšuje přilnavost na měkkém, volném a nerovném terénu. Tyto prvky běhounu zajišťují kontakt pneumatiky s povrchem a zvyšují její pohyb vpřed za všech okolností. Konstrukce běhounu zlepšuje jeho přilnavost v hlubokém blátě a sypkém terénu. Samočisticí charakter stopy umožňuje pneumatice odstraňovat bláto a sníh ze stopy. Zabraňuje tomu, aby bláto a sníh blokovaly kontakt s povrchem, což dále zvyšuje úroveň bezpečnosti jízdy za všech okolností.

Zaručena je také celoroční trakce. Prvky 3D běhounu a vzájemně propojené bloky běhounu spolupracují s celoroční směsí, aby vylepšily trakci na suchu, mokru i v zimním počasí. Tyto prvky běhounu umožňují pneumatice přilnavost k povrchu vozovky a terénu po celý rok. Prvky směsi optimalizují pružnost gumy v letních i zimních povětrnostních situacích. Během výkonu na silnici pomáhá spojené umístění bloků zvýšit odolnost proti aquaplaningu. Tento dezén rozptyluje vodu a břečku ze stopy za mokrého počasí.

Pneumatika Fortune FSR-302 zvyšuje také svoji životnost. Samočisticí stopa zabraňuje poškozování pláště zadržováním kamenů, protože kameny jsou ze stopy vymrštěny. Odolná směs a optimalizovaná stopa chrání pneumatiku před poškozením koruny a zároveň odolává odlamování, praskání a trhání běhounu. Stabilizovaná stopa a prvky odolné směsi umožňují pneumatice zajistit pomalý a rovnoměrný způsob opotřebení. Tím se brání nepravidelným a předčasným útvarům opotřebení, čímž se výrazně zvyšuje délka životnosti běhounu.

Výhody

  • Pneumatika pro všechny druhy terénů
  • Maximální jízdní komfort
  • Skvělá trakce v terénu i mimo
  • Odolnost proti aquaplaningu
  • Skvělá stabilita na silnici i v terénu
  • Extrémně dlouhá životnost
  • Skvělý záběr na písku i v blátě
  • Stabilní v zatáčkách
  • Výborné samočistící vlastnosti

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Mám je druhou sezónu a zatím jsem naprosto spokojený. Zatím mě nikde nenechali. Jsou jen trochu hlučnější.

Honza Š.

Nově koupené ale zatím jsem spokojený, hlavně skvělá reakce a stabilita v zatáčkách.

Milan Č.

Výborná stabilita v terénu i na silnici. Jsem nadšen. Koupím znovu, pokud budou k dostání.

Petr P.

Letní pneumatika FORTUNE FSR-302

Letní pneumatika FORTUNE FSR-302

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Fortune na videu