Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Nokian Tyres Outpost AT

Model Outpost AT představuje pneu s robustní konstrukcí do každého počasí pro bezpečnou jízdu na jakémkoli povrchu, takže i na tom nejtvrdším. Těží především ze speciálního 3D vzorku běhounu Dual X Canyon - jak název napovídá - s „kaňonovitými“ zářezy pro zlepšení přilnavosti, výbornou trakci a ovladatelnost za všech jízdních podmínek na různých površích, včetně rozbředlého sněhu. Zářezy v horní části bočnic, díky technologii Summit Sidewalls, pak nabízejí extra přilnavost i v případech, kdy se pneumatika částečně zaboří do měkkého povrchu. Hluboké běhounové drážky pomáhají předcházet akvaplaningu.

Bočnice jsou chráněny extrémně pevnými aramidovými vlákny Aramid Shield - stejným materiálem, jaký používají i výrobci špičkových neprůstřelných vest, což jim dodává maximální možnou odolnost proti proražení, a dlouhou životnost. Model také dostal inovativní směs siliky pro nízký valivý odpor, a ochranné prvky zamezujícími pronikání třeba kamínků mezi ráfek a bočnice ve skalnatém terénu. Nechybí, stejně jako u všech novějších generací pneu Nokian, patentovaný indikátor opotřebení.

Výhody

  • Vynikající přilnavost v každém terénu.
  • Extrémně odolná aramidová struktura.
  • Vynikající přilnavost na měkkém povrchu.
  • Stabilita a výkonnost na silnici i mimo ni.
  • Robustní stavba, která zvyšuje nosnost.
  • Agresivní dezén zaručuje výjimečnou ovladatelnost.
  • Extrémní pevnost a odolnost vůči průpichu díky technologii Nokian Tyres Aramid Shield.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Nemohly být lepší, tiché, s dobrou spotřebou. Vypadají jako skvělá špičková pneumatika a skvělé technické řešení a taky jsou.

Alex W.

I když nasněžilo až teď, ani během letní přestávky v 2WD jsem neztratil přilnavost nebo brzdnou sílu. Se svými předchozími pneumatikami jsem musel používat pohon 4WD, ale s pneumatikami Nokian Tyres Outpost AT mohu šetřit palivo a používat pohon 2WD.

Filip. H.

Pneumatiky vypadají super dobře. Dezén běhounu je atraktivní a funguje skvěle. Jezdím mezi městy přes horskou silnici a neměl jsem téměř žádné problémy se sněhem. Žádné vibrace a nulová hlučnost.

Karel L.

Celeoroční pneumatika Nokian Outpost AT

Celeoroční pneumatika Nokian Outpost AT

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Nokian na videu