Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Terénní pneumatika Nokian Rockproof

Tato celoroční pneumatika nabízí extrémní odolnost pro profesionální řidiče a terénní nadšence. Je neohroženým pomocníkem v lomech, lesích a těžebních oblastech. Tato robustní pneumatika je neúnavným pracovním koněm s plnokrevnou těžební směsí, která zvládne i nečekané nárazy při náročném používání v terénu.

Pneumatiky Nokian Rockproof jsou terénní pneumatiky s dlouhou životností odolné proti odštěpkům, navržené speciálně pro pick-upy, které jezdí s těžkým nákladem a vysokou rychlostí po abrazivních štěrkových cestách. Pneumatiky pro tento typ použití se často vyměňují ještě před úplným opotřebením běhounu z důvodu extrémního odlamování pryže běhounu.

Pokud je poškození běhounu dostatečně hluboké, může voda proniknout až do ocelového pásu pod běhounem. Ocel pak začne uvnitř pneumatiky rezivět a způsobí selhání v důsledku oddělení běhounu. Předčasná výměna pneumatik představuje závažný problém a vysoké náklady pro těžební a důlní provozy.

Pneumatiky Nokian Rockproof jsou prémiové pneumatiky pro pick-upy určené pro komerční provozy, nezávislé dodavatele nebo všechny, kdo se zabývají těžbou dřeva a těžebními pracemi, které překonávají dlouhé vzdálenosti na štěrkových cestách a potřebují nejlepší možnou ochranu a trakci. Pokud na běhounu pneumatiky vidíte chybět kusy pryže, pravděpodobně by se vám hodily pneumatiky Nokian Rockproof. Špičková pneumatika pro štěrkové cesty.

Vlastnosti

  • Vyhazovače kamenů zabraňují tomu, aby se ostré kameny zachytily na povrchu běhounu pneumatiky a pronikly do ocelových pásů.
  • Nová hybridní směs pryže je přizpůsobena náročnému provozu v terénu.
  • Aramidová vlákna zpevňují bočnice pneumatiky a zajišťují její odolnost a ochranu.

Výhody

  • MAXIMÁLNÍ ODOLNOST PRO NÁROČNÉ PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.
  • PEVNÁ A PŘESNÁ MANIPULACE.
  • VYHAZOVAČE KAMENŮ ZVYŠUJÍ ŽIVOTNOST.

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Jezdí skvěle. A poskytují vynikající trakci. Na dálnici jsou trochu hlučné, ale líbí se mi. Stojí to za to. Chystám se je dát i na svůj džíp.

Kristián R.

Kupujete si je pro jistotu v tom nejnáročnějším terénu, a proto fungují skvěle. Tyto pneumatiky jsou pro většinu lidí pravděpodobně přehnané, ale přesně proto jsem si je koupil. Chtěl jsem pneumatiku, která nedělá žádné kompromisy, pokud jde o odolnost, a přesně taková je.

Vlastislav N.

Zkoušel jsem v terénu - směs sněhu a bláta. Ani jednou jsme neztratili trakci. Na silnici pneumatiky dělají trochu větší hluk než předchozí pneumatiky, které jsem měl, ale není to hrozné. Žádná ztráta trakce na mokrých silnicích. tyto pneumatiky mě přesvědčily o mém nákupu a koupím další sadu, až přijde čas to udělat.

Vladimír P.

Terénní celoroční pneumatika Nokian Rockproof

Terénní celoroční pneumatika Nokian Rockproof

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Nokian na videu