Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance 3

Nová generace zimních pneumatik společnosti Goodyear oblíbené řady UltraGrip,  konkrétně UltraGrip Performance 3. Tento inovativní produkt představuje krok vpřed v oblasti výkonu a naplňování potřeb trhu. S trendem směrem k větším a výkonnějším vozidlům, jako jsou SUV a elektromobily, se poptávka spotřebitelů přesunula k prémiovým pneumatikám s osvědčenými vlastnostmi, které poskytují vysoký výkon a účinnost.

Pneumatika vstupuje na trh jako nástupce modelů UltraGrip 9+ a UltraGrip Performance+. Je k dispozici v ucelené řadě 94 rozměrů od 14 do 21 palců, aby se hodila pro širší škálu osobních automobilů, kompatibilních pro vozidla se spalovacími motory, elektrická a hybridní vozidla.

Spotřebitelská studie provedená jménem společnosti Goodyear zjistila, že nejdůležitějším přínosem zimní pneumatiky je její schopnost dobře fungovat ve všech zimních podmínkách, na sněhu, mokré i suché vozovce. To vedlo společnost Goodyear k tomu, aby dodala univerzální pneumatiku s ještě vyváženějšími zimními vlastnostmi než její již oceněný předchůdce.

Špičkové technologie pro špičkový výkon

 • Díky řadě inovativních prvků stanovuje společnost Goodyear měřítka výkonnosti. Nedávný test provedený nezávislým německým zkušebním orgánem TUEV Sued potvrdil, že ve srovnání se čtyřmi prémiovými konkurenty vede pneumatika UltraGrip Performance 3 v ovladatelnosti na sněhu, brzdění na mokru a suchu.
 • Nová zimní pneumatika Goodyear je založena na nejnovějších technologiích, které posouvají její výkon na další úroveň. Díky speciálním vlastnostem se dokonale hodí pro širokou škálu vozidel, včetně výkonných elektromobilů.
 • Technologie Snow Protect zajišťuje zvýšenou hustotu lamel nabízející množství záběrových hran pro optimální trakci a přilnavost. Kromě toho "sněhové drápy", delší drážky na ramenní hraně, zlepšují výkon na měkkém a hlubokém sněhu.
 • Technologie Wet Grip+ s optimalizovanou kulatou stopou zajišťuje lepší rozptyl vody. Voda je vytlačována spíše do stran než dopředu, což snižuje riziko aquaplaningu a nabízí vynikající výkon za mokrých jízdních podmínek.
 • Inovativní 3D lamely v ramenní části zvyšují tuhost pneumatiky a zlepšují výkon na suché vozovce.
 • Díky speciálním vlastnostem pneumatiky, které zlepšují účinnost a snižují hluk v interiéru, je zimní pneumatika UltraGrip Performance 3 připravena i na jízdu na elektrických vozidlech. Valivý odpor byl snížen až o 3 %3 a hmotnost pneumatiky až o 10 %3 v celé řadě. Aerodynamičtější tvar bočnic navíc snižuje turbulence a zlepšuje proudění vzduchu.
 • Kromě toho nová konstrukce dezénu s potlačením hluku snižuje hluk v interiéru až o 36 % (až o 2 dBA) v celé řadě.3 V budoucí řadě bude přidána technologie Goodyear SoundComfort, což povede ke snížení hluku až o 50 % (až o 4 dBA).
 • Pro zvládnutí extrémního točivého momentu elektromobilů nabízí pneumatika UltraGrip Performance 3 inovativní směs běhounu odolnou proti opotřebení, zatímco 3D lamely zajišťují větší stabilitu, aby odolaly silnějším silám.

Pro která auta je pneumatika vhodná

Pneumatika UltraGrip Performance 3 se hodí mezi nejnovější a nejoblíbenější vozidla na trhu, jako jsou Alfa Romeo Giulia, Audi A6/S6, BMW i4 M50, BMW řady 4 Gran Coupé, Cupra Formentor, Tesla Model S Plaid nebo Smart #1, Toyota Aygo X nebo Volvo C40/XC40.

Výhody

Goodyear UltraGrip Performance 3 je vysoce účinná zimní pneumatika určená pro osobní vozidla a SUV. Je navržena tak, aby poskytovala vynikající trakci a ovladatelnost v zasněžených a zledovatělých podmínkách, stejně jako na mokré vozovce.

 • Vynikající vlastnosti na sněhu
 • Výborné vlastnosti na mokru
 • Vylepšené brzdění
 • Velmi dobrá odolnost proti aquaplaningu
 • Výjimečná ovladatelnost na mokré vozovce
 • Výjimečná trakce na sněhu
 • Skvělá ovladatelnost na suché vozovce
 • Krátká brzdná dráha na mokré vozovce

zimní pneumatika Goodyear ULTRA GRIP Performance 3

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Velmi dobrá pneumatika. Přilnavost na suchu je téměř stejně dobrá jako u letních pneumatik. Přilnavost na mokru je také vynikající. Dobrá na sněhu. Koupila bych si ji znovu.

Ivana V.

Pneumatiky mě až tak nezajímají, ale můžu vám říct, že v zimě jsou tyto skvělé. Jezdím ve východní Evropě, kde je sněhu dostatek. Nevěděl jsem, že na pneumatikách tolik záleží. S letními pneumatikami jsem jeden večer kvůli náhlému přívalu sněhu nedojel domů, ale s těmito mi kola za stejných podmínek ani jednou neproklouzla. Až budu potřebovat nové zimní pneumatiky, určitě si je koupím znovu (pokud se ještě budou vyrábět).

Martin P.

Naprosto pěkná a dobrá zimní pneumatika. Trochu dražší, ale vyplatí se za každou korunu. Dobrá na mokru i na suchu.

Karel T.

Zimní pneumatika Goodyear UltraGrip Performance 3

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Goodyear na videu