Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Nokian SnowProof 1

Jedná se o inovaci modelu WR.

Změny se dotkly použité směsi Alpine Grip a celkové koncepce Alpine Sense Grip, i když navenek vypadá stejně jako starší model SnowProof WR.

Nejdůležitější vlastností této rodiny pneumatik je vynikající bezpečnost za všech jízdních podmínek; pneumatiky nabízejí kontrolovaný a předvídatelný pocit z jízdy, ať už jedete po rychlých dálnicích, v rušném městském provozu, nebo po malebných alpských silnicích.
 Aktualizovaný model dříve známý jako WR Snowproof pokračuje na trhu jako Nokian Tyres Snowproof 1. Vylepšení tohoto modelu osobního vozu se projeví zejména za mokra.

Inovované pneumatiky Nokian Tyres Snowproof 1pro osobní automobily jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost v situacích, kdy je jí nejvíce zapotřebí. Nová moderní řada výrobků Snowproof nabízí inovativní kombinaci vynikající přilnavosti v zimě, stability a jízdního komfortu. Vynikající bezpečnostní vlastnosti této produktové řady jsou přímým výsledkem nových optimalizovaných dezénů, modernizací směsí, přísného testování a neúnavného výzkumu.

Speciálně vytvořená série pneumatik Nokian Tyres Snowproof je ideální do středoevropských podmínek.
Zajistí vám vynikající výkony na sněhu, zmrzlé vozovce i během průtrže mračen.

Klíčovým znakem této řady je nekompromisní bezpečnost za všech podmínek. Pneumatiky Nokian Snowproof zajistí výbornou ovladatelnost za různých jízdních situací. Ať už se jedná o provoz na dálnici, v rušném městském prostředí na zasněžených horských silnicích.

Nokian Tyres Snowproof 1: Nástupce dezénu WR Snowproof

Kromě nových modelů přináší řada Snowproof také aktualizaci svého produktového sortimentu. Dřívější model nazývaný WR Snowproof je nyní dostupný na trhu pod názvem Nokian Tyres Snowproof 1.

Zlepšení tohoto modelu pro osobní vozy bude výrazně patrné zejména na mokrých površích. Pneumatika je k dispozici v rozsahu v různých velikostech pro disky 15 až 20 palců. Oblíbené jsou ve velikostech 195/55 R15, 205/55 R16 a 225/50 R17.

Společnost Nokian doporučuje pneumatiku SnowProof 1 řidičům, kteří jezdí jak ve městě, tak mimo něj. Pneumatika si vede dobře na mokré vozovce a působí jistě i při jízdě po sněhu.

Společnost Nokian nabídne řidičům svou novou řadu Snowproof v přibližně 150 modifikacích od 15 do 21 palců. Pneumatiky mají rychlostní třídy T (190 km/h), H (210 km/h), V (240 km/h) a W (270 km/h). Většina pneumatik nese označení XL pro nejvyšší nosnost v daném rozměru.

Vlastnosti

  • Spolehlivá na sněhu a na sněhové břečce
  • Vynikající výkony na mokru
  • Stabilní a pohodlná jízda
  • Oficiálně schváleno pro použití v zimě
  • Vhodné i pro elektromobily

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Jednoznačně nejlepší zimní pneumatika, kterou jsem kdy řídil. Extrémně dobrá přilnavost na sněhu a ledu, velmi dobrá na mokru a zároveň nenápadná na suché vozovce! Jezdím na více vozidlech, ale v zimě jen na zimních pneumatikách Nokian!

Ervin K.

V zimě mám rád pneumatiky Nokian. Inovovaná pneumatika Snow proof je velmi dobrá a sportovní. Přilnavost na sněhu a celkově je vynikající. Budu ji používat znovu.

Jakub T.

Nepotřebovali jsme sněhové řetězy ani žádnou další výbavu, o které jsme byli přesvědčeni, že ji budeme potřebovat, pokud uvízneme. Ale tyto pneumatiky dokázaly, jak dobré Nokiany opravdu jsou.

Tonda E.

Nokian Snowproof 1

Nokian Snowproof 1

Vyberte z naší nabídky pneu

Nokian Snowproof 1 na videu