Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Nokian SnowProof 2

Jedná se o zcela nový model pneumatik.

Zimní pneumatiky Nokian SnowProof 2 dostaly nový dezén ve tvaru písmene V a novou směs. Jejich největší zbraní je vynikající výkon na sněhu a rozbředlém sněhu. Jako obvykle mají i nové technologie své názvy, například Alpine Grip , Dual Safety Zone atd.

Nejdůležitější vlastností této rodiny pneumatik je vynikající bezpečnost za všech jízdních podmínek; pneumatiky nabízejí kontrolovaný a předvídatelný pocit z jízdy, ať už jedete po rychlých dálnicích, v rušném městském provozu, nebo po malebných alpských silnicích.
Nové pneumatiky Nokian Tyres Snowproof 2 pro osobní automobily a jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost v situacích, kdy je jí nejvíce zapotřebí. Nová moderní řada výrobků Snowproof nabízí inovativní kombinaci vynikající přilnavosti v zimě, stability a jízdního komfortu. Vynikající bezpečnostní vlastnosti této produktové řady jsou přímým výsledkem nových optimalizovaných dezénů, modernizací směsí, přísného testování a neúnavného výzkumu.

Pro řidiče je však důležitá účinnost těchto novinek. Co se tedy změnilo?

Vlastnosti

  • Nový běhoun je vybaven 3D lamelami, které slouží ke zlepšení boční a přímé přilnavosti v hlubokém sněhu.
  • Běhoun pneumatiky je rozdělen na dvě části a každá má svou vlastní úlohu. Zatímco zóna Grip zajišťuje dobrou přilnavost v zimě, zóna Handling má na starosti dobrou ovladatelnost a stabilitu řízení.
  • Drážky Hydroflow pomáhají odvádět co nejvíce vody a břečky zpod pneumatiky a zabraňují tak vzniku aquaplaningu.
  • Nová směs Alpine Grip 2.0 obsahuje vysoké množství pryskyřic a polymerů, aby byla pružná, ale zároveň dostatečně přilnavá při různých změnách počasí v zimě.

Výhody

  • Brzdný výkon na ledu
  • Ovladatelnost a stabilita
  • Snížený riziko aquaplaningu
  • Odolnost proti nízkým teplotám
  • Delší životnost
  • Snadná montáž a demontáž

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

V poměru cena/výkon je pneumatika velmi dobrá. V zasněžených kopcích je nad mé očekávání.

Matěj K.

Fantastické, nejlepší, jaké jsem kdy viděl pro zastavování a rozjíždění na kluzkých, zledovatělých silnicích.

Ivan L.

Dříve jsem měl pneumatiky s trochu širšími roztečemi v běhounu pro těžší sníh, které fungovaly dobře za všech zimních podmínek. Ty uvolňovaly sníh a nechávaly za sebou přesný vzorek pneumatiky. Ale i tyto jsou velmi dobré.

Pavel G.

Nokian Snowproof 2

Nokian Snowproof 2

Vyberte z naší nabídky pneu

Nokian Snowproof 2 na videu