Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Nokian SnowProof 2 SUV

Jedná se o zcela nový model pneumatik vhodný pro SUV.

Zimní pneumatika pro vozy SUV se jmenuje Nokian SnowProof 2 SUV, a pokud jste měli při pohledu na dezén pneumatiky SnowProof 2 dojem, že je rozdělený uprostřed nápravy, u pneumatiky SnowProof 2 SUV budete mít dojem, že je doslova složená ze dvou částí. Tento dojem jen umocňuje chybějící středová drážka a tenký spoj uprostřed. Na první pohled trochu matoucí, ale důležitá je funkčnost.

Nejdůležitější vlastností této rodiny pneumatik je vynikající bezpečnost za všech jízdních podmínek; pneumatiky nabízejí kontrolovaný a předvídatelný pocit z jízdy, ať už jedete po rychlých dálnicích, v rušném městském provozu, nebo po malebných alpských silnicích.
Nové pneumatiky Nokian Tyres Snowproof 2 SUV pro sportovně-užitkové modely a crossovery jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost v situacích, kdy je jí nejvíce zapotřebí. Nová moderní řada výrobků Snowproof nabízí inovativní kombinaci vynikající přilnavosti v zimě, stability a jízdního komfortu. Vynikající bezpečnostní vlastnosti této produktové řady jsou přímým výsledkem nových optimalizovaných dezénů, modernizací směsí, přísného testování a neúnavného výzkumu.

Technologie SilentDriveTM, která se úspěšně používá v zimních pneumatikách Nokian Tyres pro severský trh, je navržena a vyvinuta s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí a jízdní komfort. Výjimečně nízké hladiny hluku je dosaženo přidáním lehké vrstvy akustické pěny na vnitřní vložku pneumatiky. Technologie SilentDrive™ bude k dispozici ve vybraných velikostech SUV Snowproof.

Pneumatika Nokian SnowProof 2 SUV vychází z modelu SnowProof 2, ale vzhledem k segmentu vozidel, pro který je určena, má některé odlišnosti.

Vlastnosti

  • Dezén pneumatiky je určen pro větší a těžší vozidla. Má pevnou konstrukci a velké ramenní bloky, které zajišťují potřebnou stabilitu při jízdě.
  • Všechny výrobky Nokian určené pro vozy SUV mají aramidové bočnice. Totéž platí i pro pneumatiku SnowProof 2 SUV. Silná aramidová vlákna zvyšují odolnost pneumatiky proti nárazu a proříznutí.
  • Snížená hlučnost při použití technologie SilentDrive™. Tato technologie bude prozatím použita pouze u vybraných rozměrů pneumatik SnowProof 2 SUV.


Technologie SilentDrive™ není zcela nová. Elektromobily jsou v severských zemích velmi rozšířené, a proto je otázka nízké hlučnosti pneumatik na místě. Technologie SilentDrive™ se již úspěšně používá ve Skandinávii, a proto není důvod přecházet do jiných zemí. V podstatě jde o aplikaci malé vrstvy akustické pěny na vnitřní stranu pneumatiky. Tato pěna zajišťuje, že hluk vznikající při dopadu pneumatiky na povrch vozovky je utlumen. Tato technologie se bude prozatím používat pouze v pěti rozměrech, které pokrývají přibližně 40 modelů prémiových vozů.

Výhody

  • Prémiová zimní přilnavost, zejména na sněhu
  • Vynikající výkony za deště a na morku
  • Vyvážená ovladatelnost a zvýšená stabilita
  • Silné aramidové bočnice pro odolnost a ochranu prémiová zimní přilnavost, zejména na sněhu
  • Vynikající výkony za deště a na morku
  • Vyvážená ovladatelnost a zvýšená stabilita
  • Silné aramidové bočnice pro odolnost a ochranu

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Myslím, že projedou všechno, ale v opravdu těžkém sněhu byste měli do zatáčky přibrzdit, projíždět rychle se ani na těchto gumách nevyplácí. Zdá se, že dobře plní svou funkci, když vás udrží v pohybu po zasněžených dálnicích.

Adam O.

Výborně sedí na ráfku mé Toyoty. Děkuji, přišlo mi to rychle. Koupím znovu až bude potřeba.

Ondřej B.

Objednávka byla zadána pro přítele. Říká, že jsou pro jeho SUV perfektní a při jízdě velmi spolehlivé.

Lukáš T.

Nokian Snowproof 2 SUV

Nokian Snowproof 2 SUV

Vyberte z naší nabídky pneu

Nokian Snowproof 2 SUV na videu