Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

DURAVIS-R002 VÍCEÚČELOVÁ NÁKLADNÍ PNEUMATIKA DRIVE

Pneumatika Bridgestone Duravis R-Drive 002 přináší revoluční kombinaci inovací pro optimální výkon na silnici. Její inovativní dezén s optimalizovaným odvodem vody poskytuje vynikající přilnavost na mokrém povrchu, minimalizuje riziko aquaplaningu a zajišťuje bezpečnou jízdu v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Svrchní vrstva směsi s technologií Nano-pro nejenže snižuje ztráty energie a valivý odpor, ale také přispívá k celkové energetické efektivitě pneumatiky, což vede k úspoře paliva a nízkému opotřebení.

Nové směsi High Silica ve svrchní vrstvě pneumatiky jsou navrženy tak, aby poskytovaly výbornou přilnavost za mokra a při nízkých provozních teplotách, což zajišťuje stabilitu a kontrolu v různých klimatických podmínkách. Díky specializovaným procesům míchání směsi je dosaženo rovnoměrného opotřebení pneumatiky, což prodlužuje její životnost a zvyšuje přilnavost za mokra. Tyto vlastnosti činí pneumatiku Bridgestone Duravis R-Drive 002 vhodnou volbou pro nákladní automobily, kde je klíčová kombinace výkonu, ekonomiky a bezpečnosti.

Výhody pneumatiky jsou mnohostranné, od vynikající přilnavosti za mokra, což předchází aquaplaningu, přes výraznou úsporu paliva díky nízkému valivému odporu, až po nízké opotřebení, což snižuje náklady na údržbu. Pneumatiky Bridgestone R-DRIVE 002 nabízejí dlouhou životnost, výtečnou všestrannost od okresních silnic po lehký terén a spolehlivou výkonnost i při podhuštění a přetížení. S ekologickým certifikátem 3PMSF se stává tato pneumatika nejen efektivním řešením pro regionální dopravu, ale také průkopníkem v ekologických vlastnostech pro udržitelnou a bezpečnou mobilitu.

Vlastnosti pneumatiky

 • Inovativní dezén s optimalizovaným odvodem vody
 • Snižuje ztráty energie a valivý odpor
 • Zaručují rovnoměrné opotřebení a zvýšení přilnavosti za mokra
 • Přispívá k celkové energetické účinnosti pneumatiky
 • Nové směsi High Silica pro skvělou přilnavost
 • Zajišťují vynikající výkony při nízkých provozních teplotách

Výhody

 • Výrazná úspora paliva
 • Nízké opotřebení
 • Všestrannost a hospodárnost
 • Ekologická certifikace
 • Dobrá výkonnost při podhuštění a přetížení

Nejprodávanější pneumatiky

Bridgestone Duravis R-Drive 002 205/75 R17,5 124/122M M+S 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Dokáže se dobře vypořádat s případným podhuštěním a přetížením, aniž by došlo ke ztrátě výkonnosti.

Jan P.

Pneu nabízí výborné hodnoty kilometrové životnosti a možnosti protektorování.

Petr M.

Pneumatika je určena na řídící nápravu. Pro regionální autobusovou dopravu jedna z nejlepších. Ve firmě prakticky používáme jenom tyhle pneu.

Karel H.


Celoroční pneumatika Bridgestone Duravis R-Drive 002


Bridgestone Duravis R-Drive 002

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Bridgestone na videu