Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Hankook DH35 Smart Flex

Hankook Smart Flex DH35 je moderní nákladní pneumatika navržená pro hnací nápravy v regionálním provozu. S jejím širokým běhounem a čtyřmi klikatými drážkami nabízí vysoký kilometrový výkon a vynikající jízdní vlastnosti při různých klimatických podmínkách. Speciální konstrukce vzorku běhounu s multi 3D lamelami poskytuje nízký valivý odpor a vynikající trakci.

Inovativní žebrový typ tvaru dezénu dále přispívá k nízkému valivému odporu a vynikajícím trakčním vlastnostem v různých podmínkách. Pneumatika je vybavena vylepšenou konstrukcí kostry, která využívá technologii Stiffeness Control Contour Theory (SCCT) pro udržení stabilního tvaru deformace kostry. Tato technologie pomáhá zlepšit celkovou odolnost, životnost a ovladatelnost pneumatiky.

V testech byl dosažen lepší výkon ve srovnání s předchozím modelem pneumatiky, a to zejména v oblasti kilometrového výkonu v reálném provozu. Pneumatika Hankook Smart Flex DH35 M+S je speciálně navržena pro hnací nápravy a exceluje v regionálním provozu. S výrazným dezénem obsahujícím 4 zvlněné obvodové drážky a trojrozměrnými lamelami poskytuje vysoký kilometrový výkon, skvělý záběr, excelentní jízdní vlastnosti a mimořádný handling. Pneumatika lze navíc prořezávat a protektorovat, což zvyšuje její využitelnost a životnost. S označením 3PMSF je připravena na různé klimatické podmínky, což z ní činí vhodnou volbu pro náročné podmínky dlouhodobé a regionální dopravy.

Co Hankook DH35 Smart Flex nabízí?

  • Vysoký kilometrový výkon
  • Inovativní vzorek běhounu
  • Žebrový typ tvaru dezénu
  • Vylepšená konstrukce kostry s technologií SCCT
  • Určení pro hnací nápravy v regionálním provozu
  • Možnost prořezávání a protektorování
  • Skvělý záběr, excelentní jízdní vlastnosti, mimořádný handling

Nejprodávanější pneumatiky

Hankook DH35 Smart Flex 8,5 R17,5 DH35 121/120L PR12 M+S 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Pneumatiky Hankook DH35 Smart Flex jsou úžasné. Vynikající výkon, skvělá trakce a dlouhá životnost. Za mě jasná volba.

Martin E.

Používám je na regionální přepravu. Pohodlná jízda, ale trochu hlučné. Ocenila bych tichší verzi. Ovšem odolnost a možnost prořezávání jsou skvělé.

Jirka L.

Hankook DH35 Smart Flex jsou skvělým řešením pro regionální přepravy. Výborný záběr, stabilita v zatáčkách a dlouhá životnost díky SCCT technologii. Skvělá volba pro regionální provoz.

Milan O.

Pneumatika Bridgestone Blizzak LM005

Hankook DH35 Smart Flex

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Blizzak LM005 na videu