Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Hankook Smart Flex TH31

Hankook Smart Flex TH31 je inovativní celoroční pneumatika navržená pro vlečné nápravy v rámci regionální dopravy. S čtyřmi hlavními klikatými drážkami poskytuje vynikající trakci a účinné odvádění vody, což zlepšuje bezpečnost v rozmanitých silničních podmínkách. Díky asymetrickému provedení drážky je také schopna efektivně vyhazovat kamínky, což přispívá k prodloužení životnosti pneumatiky.

Zešikmené hrany drážek představují další výhodu tím, že eliminují vytrhávání dezénu, což zvyšuje celkovou odolnost a spolehlivost pneumatiky. Příčné polodrážky a lamely zlepšují počáteční trakční výkon, což je klíčové pro bezpečné zrychlení a brzdění, zejména v náročných podmínkách.

Inovativní Mísící Systém (IMS) je dalším prvkem, který minimalizuje rozpojování polymerních řetězců a oxidaci, což přispívá k dlouhé životnosti pneumatiky. Speciální směs, odolná proti odštípávání a proříznutí, poskytuje vysokou odolnost v náročných podmínkách provozu.

Co Hankook Smart Flex TH31 nabízí?

  • Vynikající trakce v různorodých podmínkách
  • Asymetrická drážka pro odhoz kamínků
  • Dlouhá životnost a odolnost
  • Inovativní Mísící Systém pro minimalizaci opotřebení
  • 3PMSF označení pro all-season výkon

Nejprodávanější pneumatiky

Hankook Smart Flex TH31 205/65 R17,5 129/127J (132/132F) PR14 M+S 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Smart Flex TH31 jsou pneumatiky, na které se můžete spolehnout. Vynikající trakce a odolnost v kombinaci s eliminací vytrhávání dezénu. Bezpečná jízda v jakémkoli počasí.

Jan K.

Hankook TH31 jsou solidní pneumatiky s vynikající životností. Dobře se drží na silnici, ačkoliv na nezpevněných cestách mohou házet kamínky. Celkově spolehlivý výkon.

Erik L.

Jsem nadšený z výkonu Smart Flex TH31. Bezpečná jízda, minimální opotřebení a skvělá odolnost. Pro regionální dopravu rozhodně doporučuji.

Matěj A.

HANKOOK SMaRT FLeX TH31 385/65 R22.5 160K od 11 495 Kč - Heureka.cz

Hankook Smart Flex TH31

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook Smart Flex TH31 na videu