Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Hankook AM09 Smart Work

Tyto pneumatiky od Hankook s dezénem AM09 Smart Work jsou navrženy tak, aby umožnily řidiči udržet dokonalou kontrolu nad svým vozidlem i v náročných zimních podmínkách. S každým rokem se stává počasí stále méně předvídatelným, což může znamenat extrémní podmínky na silnici, jako jsou prudké změny teploty a nečekané srážky.

Blizzak LM005 se však s těmito podmínkami snadno vyrovná. Nabízí nejlepší přilnavost a brzdný výkon ve své třídě za mokra a také vynikající výkon na sněhu a ledu. Dezén pneumatiky využívá kombinaci 2D a 3D lamel, což zajišťuje vynikající brzdný výkon i na zledovatělých a zasněžených silnicích.

Funkce:

  • Klikaté trakční drážky a optimalizované mnohoúhlé lamely
  • Mnohoúhelníkové bloky a stupňovité hrany bloků
  • Široký běhoun
  • Plná ramenní žebra s postranními drážkami
  • Vytlačovače kamínků
  • Vysoce strukturovaná směs sazí

Nejprodávanější pneumatiky

Hankook AM09 Smart Work 11 R22,5 AM09 148/145K PR16 M+S 3PMSF

Bridgestone 10 R22,5 AM09 144/142L PR16 M+S 3PMSF

12 R22,5 AM09 152/149K PR18 M+S 3PMSF

13 R22,5 AM09 156/150K PR18 M+S 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Protože vozím v autě děti a bezpečnost je vždy na prvním místě, k tomu, že jsem koupila na zimní sezónu Blizzak LM005 mne přimělo několik skutečností. Předně mně přesvědčily výsledky testů a dále také pozitivní uživatelské recenze napříč internetem. A že je o trošku dražší než bezejmenná pneumatika z Číny? Řekla jsem si, že tyto gumy za tu cenu určitě stojí. Jezdím na nich 2 týdny a neměnila bych.

Lenka K.

Zima ještě pořádně nezačala a za poslední týden mně Blizzaky již dvakrát pořádně podržely. Musím říct, že na suchu i na mokru brzdí excelentně i ve větší rychlosti :). Byl to dobrý kup, rozhodně nelituji.

Jirka L.

Na zimní pneumatiky poměrně málo hlučné. Jak to je s ekonomikou povozu budu vědět až po několika týdnech či měsících. Celkově ale i za tak krátkou dobu, co tyto Bridgestony mám, velká spokojenost.

Pavel A.

hankook am09 smart work

Hankook AM09 Smart Work:

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook AM09 Smart Work na videu