Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

HANKOOK DM04

Tyto celoroční pneumatiky Hankook DM04 jsou prémiovou terénní záběrovou variantou, která nabízí solidní výkony při jízdě v terénu a na stavbách. Otevřené provedení ramen pneumatiky zabrání zachytávání bláta v dezénu a složení směsi pro nezpevněné vozovky zamezí poškození běhounu. Agresivní design dezénu s otevřenými rameny umožňuje mimořádné záběrové vlastnosti a dobré samočištění.

Velké dezénové bloky a specifické složení běhounové směsi zajišťují vynikající odolnost proti mechanickému poškození. Robustní konstrukce s čtyřmi nárazníkovými pásy a speciální ochrannou vrstvou poskytuje extra vysokou odolnost. Optimalizovaný tvar kostry zlepšuje jízdní vlastnosti a ovladatelnost. Díky optimalizovanému profilu patky se zlepšuje protektorovatelnost.

Tato pneumatika Hankook DM04 má kilometrový výkon 1 kostry, který lze prodloužit až na 250% prostřednictvím prořezání původního dezénu o 3 mm, následnou protektorací a dalším prožezáním protektoru. Ideální volba pro řidiče, kteří očekávají výborný výkon při jízdě v různorodých terénních podmínkách.

Popis:

  • Určena na zadní (záběrovou) nápravu nákladních automobilů, pro silnice i staveniště.
  • Zvýšená odolnost proti zatrhávání dezénu.
  • Vyšší počet najetých kilometrů díky své velké odolnosti.
  • Špičková protektorovatelnost.

Nejprodávanější pneumatiky

11 R22,5 DM04 148/145G PR16 M+S

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Pneumatiky Hankook DM04 mě příjemně překvapily svým výkonem v různých terénních podmínkách. Díky agresivnímu dezénu a otevřeným ramenům jsem se cítil jistě i v náročném terénu. Solidní odolnost vůči mechanickému poškození a schopnost samočištění přidávají na kvalitě. Velkým plusem je i možnost prodloužení životnosti prostřednictvím prořezání dezénu a protektorace.

Petr N.

Hankook DM04 jsou pro mě ideální volbou pro mé pracovní nasazení. Výborný výkon na stavbách a při jízdě v terénu mě přesvědčil o jejich spolehlivosti. Otevřené ramena předejdou problémům se zachytáváním bláta, a robustní konstrukce poskytuje vysokou odolnost. Oceňuji také možnost prodloužení životnosti pneumatik prostřednictvím prořezání a protektorace.

Martina L.

Hankook DM04 jsou skvělým partnerem pro každodenní jízdu v náročných podmínkách. Vynikající záběrové vlastnosti na sněhu a ledu mě přesvědčily o jejich výjimečném výkonu v zimním období. Optimalizovaný tvar kostry a profil patky přidávají na stabilitě a ovladatelnosti. Celkově jsem s nimi velmi spokojený a doporučuji je všem, kteří hledají spolehlivé pneumatiky pro celoroční nasazení.

Jan A.

HANKOOK DM04

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky HANKOOK DM04 na videu