Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Hankook DW06

Zimní pneumatika DW06 pro hnací nápravy se pyšní vynikajícím záběrem, což je klíčovým prvkem pro bezpečnou jízdu v zimních podmínkách. Důlky v běhounu nejenže zlepšují celkový výkon, ale také zajišťují skvělou přilnavost na sněhu, což je zásadní pro plynulý pohyb na kluzkých površích.

Hluboké lamely představují další výhodu, udržující konzistentní brzdný výkon i v pozdější fázi opotřebení pneumatiky. Rozšířený běhoun s hlubšími drážkami a většími bloky nejenom podporuje vynikající trakci, ale také zajišťuje delší kilometrový průběh, což představuje optimální kombinaci pro náročné zimní podmínky.

DW06 se tak stává jednou z nejlepších možností pro zimní jízdu, spojující bezpečnost, výkon a dlouhou životnost v jednom kompaktním balení. S těmito vlastnostmi přináší pneumatika nejen klid a jistotu v chladných měsících, ale i spolehlivost pro každodenní použití v zimní sezóně.

Výhody

  • Lepší ovladatelnost a větší stabilita
  • Vyšší kilometrový výkon
  • Excelentní trakce a odolonost vůči odírání

Vlastnosti

  • 5 hlavních obvodových směrových drážek
  • Design s více lamelami a důlky
  • Široký běhoun s hlubokými drážkami

Nejprodávanější pneumatiky

Hankook DW06 315/70 R22,5 154/150L PR18 M+S 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Tuto zimní pneumatiku jsem si vybral pro její skvělou trakci a vynikající brzdný výkon. S hlubokými lamelami a rozšířeným běhounem je na zimu ideální. Díky dlouhé životnosti navíc nemusím řešit výměnu tak často.

Oldřich P.

Pneumatika DW06 mě nadchla nejen svým záběrem na sněhu, ale i schopností efektivně odvádět vodu a tající sníh díky hlubokým drážkám. Za mě super, všem vřele doporučuju..

Hynek S.

DW06 je pro mě prostě král zimních silnic. Technologie proti hluku a vynikající trakce z ní dělají ideálního společníka pro každou zimní cestu.

Radim P.


Pneumatika Hankook DW06

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook DW06 na videu