Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Hankook TL20 e-cube BLUE

Tyto pneumatiky Pneumatika výrobce e-cube Blue TL20 představuje špičkový produkt pro vlečená vozidla, používaná v dálkové dopravě. Pneumatiku vyznačuje nízký valivý odpor snižující spotřeba paliva a vysoký počet ujetých kilometrů. Prémiový výrobce pneumatik se v rámci svého aplikovaného výzkumu a vývoje nových pneumatik stále intenzivněji zaměřuje na hospodárnost a efektivní snižování nákladů dopravců, tím splňuje stále náročnější požadavky provozovatelů nákladních vozidel.

Optimalizovaný tvar běhounu pneumatiky e-cube Blue TL20 zajišťuje vynikající brzdící vlastnosti a přilnavost i při jízdě na mokré vozovce. Čtyři podélné drážky zvyšují odolnost proti aquaplaningu a zároveň redukují tvorbu hluku. Obzvlášť široký běhoun je výsledkem vývoje zaměřeného především na dosažení nízké míry opotřebení a vyššího kilometrového výkonu. Inovativní technologie mísení směsi zvyšuje životnost běhounu o 55 procent v porovnání se standardními produkty.

Co Hankook TL20 nabízí?

  • Nízký Valivý Odpor a Úspora Paliva
  • Vysoký Počet Ujetých Kilometrů
  • Vynikající Brzdící Vlastnosti a Přilnavost na Mokré Vozovce
  • Ochrana Před Aquaplaningem a Snížení Hluku
  • Široký Běhoun pro Nízké Opotřebení
  • Inovativní Technologie pro Zvýšení Životnosti

Nejprodávanější pneumatiky

Hankook TL20 e-cube BLUE 385/65 R22,5 160K (158L) PR20

Hankook TL20 e-cube BLUE 435/50 R19,5 160J PR22

Hankook TL20 e-cube BLUE 385/55 R22,5 160K (158L) PR18

Hankook TL20 e-cube BLUE 445/45 R19,5 160K 22PR

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Pneumatika Hankook TL20 e-cube BLUE je vynikajícím řešením pro vlečená vozidla v dálkové dopravě. S nízkým valivým odporem poskytuje úsporu paliva a zároveň dosahuje vysokého kilometrového výkonu, což přináší efektivitu a hospodárnost pro dopravce.

Vašek B.

Díky optimalizovanému tvaru běhounu a čtyřem podélným drážkám zvládá TL20 e-cube BLUE vynikající brzdící vlastnosti a odolnost proti aquaplaningu na mokrých silnicích, zatímco redukce hluku zajišťuje pohodlí pro řidiče.

Jan N.

S obzvláště širokým běhounem a inovativními technologiemi mísení směsi dosahuje pneumatika dlouhodobé životnosti. Zvýšení životnosti běhounu o 55 % představuje významný přínos pro dlouhodobou spolehlivost a úspory nákladů.

Klárka A.

Pneumatika Hankook TL20 e-cube BLUE

Hankook TL20 e-cube BLUE

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook TL20 e-cube BLUE na videu