Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Hankook DM09 Smart Work

Nově představený směrový typ pneumatiky reprezentuje revoluci v oblasti on-road i off-road jízdy. S vylepšeným výkonem a odolností se stává ideální volbou pro ty, kteří vyhledávají maximální výkonnost a spolehlivost ve všech terénech.

Jeho konstrukce nabízí výrazně zvýšenou odolnost proti prořezání a odírání jak na běhounu, tak na bočnicích, což zajišťuje dlouhou životnost pneumatiky i při náročných podmínkách. Tato robustnost je dosažena díky inovativnímu designu pláště, který je pečlivě optimalizován pro co nejlepší výkon v různorodých terénech.

Kromě toho přinášíme do této pneumatiky novou technologii menšího zadržování kamínků v drážkách, což zvyšuje její trakci a snižuje riziko poškození. Tato inovace poskytuje bezpečnou a plynulou jízdu bez ohledu na to, zda se pohybujete po silnici nebo v terénu.

Celkově lze tuto pneumatiku charakterizovat jako perfektní spojení výkonu, odolnosti a inovativních technologií, které posouvají hranice jak pro každodenní používání, tak pro náročné off-road dobrodružství.

Vlastnosti

  • Nová technologie menšího zadržování kamínků v drážkách
  • Směrový - šípový dezén pro lepší ovladatelnost a trakci
  • Propojovací můstky mezi bloky zajišťující delší životnost
  • Zkosené vnější hrany a otevřená ramena

Výhody Hankook DM09 Smart Work

  • Lepší výkon pro on&off-road
  • Zvýšená odolnost proti prořezání a odírání běhounu a bočnic
  • Prodlužená životnost pneumatiky
  • Vynikající kilometrový výkon

Nejprodávanější pneumatiky

Hankook DM09 Smart Work 11 R22,5 DM09 148/145K PR16 M+S 3PMSF

Hankook DM09 Smart Work 295/80 R22,5 DM09 152/148K PR16 M+S 3PMSF

Hankook DM09 Smart Work 13 R22,5 DM09 156/150K PR18 M+S 3PMSF


Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

S pneumatikou jsem nadšený – nejen pro skvělý výkon, ale také pro její nízký valivý odpor, což se dost projevuje nižší spotřebou paliva. Určitě doporučuju.

Václav J.

Tato pneumatika mě okouzlila svým výkonem na silnici i v terénu. Kromě výrazné odolnosti a bezpečnosti si získala mé srdce i díky tichému chodu, což zaručuje klidnější a pohodlnější jízdu Byl to dobrý kup, rozhodně nelituji.

Bedřich N.

Po přechodu na tuto pneumatiku jsem si všimla nejen skvělého výkonu v různých terénech, ale také vynikající stability a přesnosti při řízení. Její konstrukce a technologie zadržování kamínků dodávají autu nejen bezpečnost, ale i skvělý pocit kontroly na cestách.

Dana A.


Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook DM09 Smart Work na videu