Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Zimní pneumatika WinterExpert

Uniroyal WinterExpert je pneumatika, která miluje zimu. Tento model je přizpůsoben zimním podmínkám na silnicích, dokonale se s nimi vyrovnává a zaručuje uspokojivé jízdní vlastnosti. Nahradila model Uniroyal MS Plus 77. Nejnovější přírůstek společnosti Uniroyal, navržený na základě více než půlstoletí zkušeností v oblasti technologie pneumatik do deště, má za cíl poskytnout řidičům bezpečnou a pohodlnou jízdu v zimě.

Déšť, mrznoucí déšť, sněhová přeháňka nebo sníh - zima má mnoho podob, které ztěžují řízení. Díky více než 50 letům zkušeností s pneumatikami do deště víme přesně, jak si poradit s mokrými a zasněženými silnicemi. Představujeme novou pneumatiku Uniroyal WinterExpert - inovativní pneumatiku, která zvládne každou výzvu, kterou zima nabízí.

V průběhu let si pneumatika Uniroyal WinterExpert získala mezi řidiči pověst pneumatiky s rozsáhlým výkonem v zimním období. Pneumatika umožňuje bezpečné zdolávání mokrých a zasněžených povrchů. To vše díky použité směsi s vysokým obsahem siliky, která při prudkém poklesu teplot neztuhne. Směs s vysokým obsahem siliky navíc snižuje hrozbu odvalování; zároveň snižuje spotřebu paliva.

Pneumatika Uniroyal WinterExpert se jeví jako dobře vybavená pneumatika určená do více zimních podmínek. Za pozornost stojí zejména její vlastnosti pro odolnost proti aquaplaningu a výkon na sněhu. Výjimečná ovladatelnost na mokré vozovce díky technologii Shark Skin a novému dezénu běhounu, který výrazně snižuje riziko aquaplaningu. Díky 3D klikaté struktuře drážek slibuje skvělou trakci a ovladatelnost na sněhu, což vám umožní bezpečně dojet do cíle v náročných zimních podmínkách. Tato pneumatika je optimalizována pro úsporu paliva a může se pochlubit inovativní směsí siliky, která minimalizuje ztráty energie a zajišťuje dobrý brzdný výkon.

Uniroyal WinterExpert je výkonná zimní/sněhová pneumatika vhodná pro celou řadu osobních vozidel.

Vlastnosti a výhody

  • Odolnost proti aquaplaningu
  • Výkon na sněhu
  • Nízký valivý odpor
  • Technologie žraločí kůže
  • Unikátní 3D klikatá struktura drážek
  • Inovativní směs siliky

Nejprodávanější pneumatiky

Uniroyal WinterExpert 175/65 R14 82T 3PMSF

Uniroyal WinterExpert 195/65 R15 91T 3PMSF

Uniroyal WinterExpert 185/65 R15 88T 3PMSF

Uniroyal WinterExpert 185/60 R15 84T 3PMSF

Uniroyal WinterExpert 205/55 R16 91H 3PMSF

Uniroyal WinterExpert 225/45 R17 91H FR 3PMSF

Uniroyal WinterExpert 215/55 R17 98V XL 3PMSF

Uniroyal WinterExpert 235/55 R18 104V XL FR 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Technologie žraločí kůže opravdu umí. Pneu je vhodné do rozličných zimních podmínek středoevropské zimy, doporučuji.

Oldřich K.

Není to sice přímo zimní symfonická báseň, ale za málo peňěz poskytuje docela dost muziky. Zejména když je na silnicích sníh oceníte kvality 3D klikaté struktury drážek a výbornou trakci těchto pneumatik.

René S.

Když nečekáte od této pneumatiky zázraky, dá se na ní odjezdit několik sezón bez nehody i v podmínkách "ladovské" zimy. Mezi její největší benefity patří především cena a solidní chování na zimní silnici.

Adrej H.

Pneumatika Uniroyal WinterExpert

Pneumatika Uniroyal WinterExpert

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Uniroyal na videu