Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Matador DR1

Pneumatika Matador DR1 představuje spolehlivého společníka pro nákladní vozidla, která čelí náročným podmínkám v celoročním provozu. S označením M+S (Mud and Snow) nabízí univerzální dezén, který je schopen se vypořádat s různými povětrnostními podmínkami a poskytuje výjimečné záběrové vlastnosti, zejména v zimě.

Jednou z hlavních předností těchto pneumatik je excelentní záběrové chování právě v zimním období. Tato vlastnost zajišťuje bezpečnou jízdu na sněhu a ledu, což je klíčové pro profesionální nákladní dopravu, kde spolehlivost a bezpečnost hrají klíčovou roli.

Pneumatiky Matador DR1 se vyznačují nejen vynikajícími záběrovými vlastnostmi, ale také vysokou životností. To je zásadní pro provoz v náročných podmínkách, kde jsou pneumatiky vystaveny častému namáhání při brzdění a pohánění vozidla. Tato kombinace odolnosti a dlouhé životnosti přispívá k ekonomičnosti provozu. Určeny především na zadní nápravy pro smíšený či stavební provoz, pneumatiky Matador DR1 excelují i na silnicích druhé a třetí třídy.

Celkově lze říci, že pneumatiky Matador DR1 přichází na trh s vyváženými vlastnostmi pro nákladní vozidla, která potřebují excelentní záběr v zimních podmínkách a zároveň odolnost a dlouhou životnost pro náročný provoz.

Vlastnosti

  • Vysoký výkon
  • Jedinečné záběrové vlastnosti
  • Dlouhodobá životnost
  • Ideální do náročnějších podmínek

Nejprodávanější pneumatiky

Matador DR1 11 R22,5 148/145L M+S TL

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Mám tyhle Matadory na náklaďáku a fakt to stojí za to. Zima jim nijak nevadí, a ty brzdy drží jak přimražený. Plus, nevydrhnou se, což je vždycky plus.

Bohumil P.

Mám Matadory na zadní nápravě a jede to skvěle. Smíšený provoz, staveniště, co chcete. A klidně i na těch méně známých silnicích, kam se občas nedostanete.

Martin J.

Měl jsem už několik různých gum, ale Matadory jsou prostě jiná liga. Zimní podmínky jim nejsou cizí a ještě mi vydrží dlouho, což se mi pořádně hodí

Adam O.Matador DR1

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatik Matador na videu