Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Nokian WetProof

Nokian WetProof je prémiová letní cestovní pneumatika určená pro osobní vozy.

Klid pro deštivé dny

Kořeny společnosti Nokian Tyres sahají až do roku 1898, kdy byla založena společnost Suomen Gummitehdas Oy. Společnost je nejseverněji položeným výrobcem pneumatik na světě, který nabízí inovativní pneumatiky pro bezpečnou jízdu v náročných podmínkách. Pneumatiky Nokian Tyres pro osobní a nákladní automobily a těžký průmysl jsou obzvláště ceněny všude tam, kde nepříznivé podmínky v zasněžených oblastech a extrémní roční období kladou zvláštní nároky na výkon pneumatik. Společnost Nokian Tyres vyvíjí své výrobky tak, aby poskytovaly klid, bezpečnost a ekologický provoz po celou dobu životnosti výrobku.

Pro společnost Nokian Tyres jsou ekologicky šetrné výrobky bez kompromisů jednou z hlavních priorit. Udržitelný rozvoj, čistá příroda a ekologická pohoda jsou hlavními hnacími silami každodenního hledání inovativních řešení.
Náročné jízdní podmínky Vás nemohou překvapit ani v létě, kdy se můžete spolehnout na letní pneumatiky Nokian Tyres a jejich výjimečný výkon v extrémních podmínkách.

Jedinečná technologie Aramid, která se používá v bočnicích pneumatik a je dobře známá díky své implementaci v neprůstřelných vestách, poskytuje dodatečnou bezpečnost a dlouhou životnost všem pneumatikám pro SUV, dodávky a obytné vozy od společnosti Nokian Tyres. Základem technologie Aramidových bočnic jsou střižová vlákna Aramid integrovaná do inovativní struktury bočnic. Tato aramidová vlákna zpevňují a vyztužují bočnici, aby byla ještě odolnější vůči vnějším vlivům, proříznutí a deformacím. Tím se minimalizuje riziko poškození bočnice na silnici.
Nová pneumatika Nokian Wetproof je bezpečná a spolehlivá letní pneumatika pro osobní vozy. Díky vynikajícím brzdným schopnostem na mokru a silné odolnosti proti aquaplaningu umožňuje pneumatika Nokian Wetproof snadnou a pohodlnou jízdu i za deštivých dnů.

Nokian Wetproof je letní pneumatika pro osobní vozy navržená tak, aby zajistila maximální bezpečnost na mokré vozovce a poskytla mimořádný jízdní komfort v náročných silničních podmínkách. Podle výrobce jsou jejími klíčovými vlastnostmi účinné brzdění na mokru a vysoká odolnost proti hydroplaningu.   

Výhody

 • Dobrý výkon na suchu.
 • Krátká brzdná dráha na mokru a jedna z nejlepších rychlostí ovládání.
 • Nízká odolnost proti aquaplaningu v přímém směru.
 • Průměrná odolnost proti odvalování a opotřebení.
 • Nejlepší hlučnost.
 • Výjimečná ovladatelnost na mokru.
 • Nízká úroveň hluku při jízdě.
 • Krátká brzdná dráha na mokré vozovce.
 • Krátká brzdná dráha na suché vozovce.
 • Skvělá ovladatelnost na suché vozovce.
 • Mimořádná bezpečnost na mokrých silnicích.
 • Maximální komfort.
 • Snadné odvalování šetří palivo a chrání životní prostředí.

Nejprodávanější pneumatiky

Nokian WetProof SUV 225/60 R17 103V XL

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Přilnavost na silnici a také cena jsou perfektní, cítím se bezpečně. Moje předchozí pneumatiky (Pirelli) a s Nokianem nelze srovnávat. Jsem příjemně překvapen.

Jakub K.

Opravdu skvělé pneumatiky. Zpočátku jsem byl trochu skeptický, protože vím, že Nokian vyrábí skvělé zimní pneumatiky, ale nevěděl jsem, jak se budou chovat ty letní. A nakonec teď můžu říct, že bych si tyto pneumatiky určitě koupil znovu místo jakýchkoli michelinů či continentalu. Vynikají zejména na mokru. Na dálnici, kde hodně prší - žádný problém. Opravdu dobrá práce Nokian!

Jirka B.

Výborné letní pneumatiky! Už jsem na nich najel asi 1000 km. Velmi tichá jízda (rozměr 175/65 R14 - skoro je neslyším), pohodlné na špatných cestách a vynikající ovladatelnost / zatáčení na suchu i mokru. Velmi předvídatelné pneumatiky, i když se na ně hodně tlačí. Opravdu si myslím, že je to to nejlepší, co se dá za ty peníze koupit.

Jindřich G.

Letní pneumatika Nokian WetProof

Letní pneumatika Nokian WetProof

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Nokian na videu